„Lietuvos rytas“ be didesnio vargo žengė į LKL pusfinalį

2014 05 04 18:32
Oresto Gurevičiaus (LŽ) nuotrauka

Rimtesnio pasipriešinimo Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalyje nesulaukęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ užtikrintai žengė į pirmenybių pusfinalį. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai išvykoje 93:69 (20:19, 27:10, 27:21, 19:19)sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“ bei serijoje iki dviejų pergalių nugalėjo „sausu rezultatu“ 2-0.

Pusfinalyje iki dviejų pergalių „Lietuvos ryto“ krepšininkai susikaus su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ barjerą peržengusiais LKL pirmenybių čempionais – Kauno „Žalgirio“ krepšininkais. Pirmosios serijos rungtynės bus žaidžiamos penktadienį Vilniuje.

Mačo lūžis įvyko jau antrajame kėlinyje, kuomet aukštesnę pavarą įjungę svečiai ketvirtį pradėjo galingu spurtu 14:0 bei po Renaldas Seibučio dėjimo iš viršaus „Lietuvos rytas“ turėjo įtikinamą – 15 taškų persvarą (34:19).

Po ilgosios pertraukos Gintaro Leonavičiaus kariaunai panaikinti dviženklio deficito nepavyko, o toliau sėkmingai savo sąlygas aikštės šeimininkams diktavę vilniečiai iškovojo lengvą pergalę.

Pirmajame serijos mače „Siemens“ arenoje 104:46 pergalę šventė „Lietuvos rytas“.

„Nevėžis“: Šarūnas Kulevičius 20, Gintaras Leonavičius 16, Povilas Butkevičius 13.

„Lietuvos rytas“: Juanas Palaciosas 19, Steponas Babrauskas 15, Stevanas Jelovacas 14, Darius Songaila 14.