"Lietuvos rytas" iš Belgrado grįžta su pergale

2014 11 18 23:28
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

Europos taurės E grupės šešto turo rungtynėse Belgrado „Partizan“ (1/5) 76:85 (16:18, 16:20, 26:26, 18:21) nusileido Vilniaus „Lietuvos rytui“ (5/1). Tai buvo ketvirtoji vilniečių pergalė iš eilės.

Serbams, kurie kol kas žengia paskutinėje E grupės vietoje, pergalė šio vakaro rungtynėse buvo itin reikalinga. Tuo metu laimėję vilniečiai beveik užsitikrino kelialapį į šešioliktfinalį.

Vilniečių tarpe lyderiais buvo Antanas Kavaliauskas, Gediminas Orelikas ir Martynas Gecevičius, atitinkamai pelnę 23, 21 ir 17 taškų. 12 taškų pridėjo Travisas Leslie, 8-is – Adas Juškevičius.

Antanas Kavaliauskas pakartojo karjeros Europos taurėje rezultatyvumo rekordą - pelnė 23 taškus.

„Lietuvos rytas“ mače Belgrade pirmavo nuo pirmos iki paskutinės minutės. Gediminas Orelikas kartu su Kavaliausku dar iki ilgosios pertraukos surinko po 13 taškų ir vilniečiai įpusėjus dvikovai buvo priekyje 38:32.

„Partizan“: Milanas Mačvanas 22 (7 atk. kam.), Edo Muričius 14, Djordje Gagičius, Nikola Milutinovas ir Milenko Tepičius po 8.

„Lietuvos rytas“: Antanas Kavaliauskas 23 (11/12 dvitaškių, 7 atk. kam.), Gediminas Orelikas 21 (6 rez. perd., 5 atk. kam.), Martynas Gecevičius 17 (6 rez. perd., 4 atk. kam.), Travisas Leslie 12, Adas Juškevičius 8.

Pirmo rato dvikovoje Vilniuje net 92:65 pajėgesnis buvo „Lietuvos rytas“.