„Lietuvos rytas“ išsivežė užtikrintą pergalę iš Kėdainių

2015 12 30 19:57
lkl.lt nuotrauka

Tomas Pačėsas tęsia pergalingą seriją Vilniaus „Lietuvos ryto“ klube. Tai buvo jau ketvirtoji sostinės krepšininkų pergalė su T.Pačėsu, o „Lietuvos rytas“ užtikrintai nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ 83:72 (23:17, 24:19, 19:13, 17:23).

Badas. „Nevėžis“ pirmųjų taškų nepelnė pusketvirtos minutės. Per šią atkarpą „Lietuvos rytas“ pradėjo rungtynes 10:0.

Kėdainių klubas greitai ištirpdė skirtumą (10:12), bet „Lietuvos rytas“ atsiplėšė, didžiąją susitikimo dalį pirmavo 10–20 taškų skirtumu ir neleido suabejoti pergale.

Trauma. Trečiojo kėlinio pabaigoje traumą patyrė „Lietuvos ryto“ puolėjas Deividas Gailius. Aikštėje susižeidęs jis daugiau nebepasirodė.

Liga. Porą pastarųjų rungtynių dėl ligos beveik nežaidęs Rokas Giedraitis susitikimą Kėdainiuose pradėjo starto penkete. Snaiperis grįžta į rikiuotę. Per 21 minutę jis pelnė 7 taškus.

Išvyka. Nors naujajam „Lietuvos ryto“ treneriui Tomui Pačėsui tai buvo jau ketvirtosios rungtynės naujose pareigose, strategui tai buvo pirmasis išvykos mačas. Visi trys pirmieji susitikimai vyko Vilniuje.

Statistika. „Lietuvos rytas“: Antanas Kavaliauskas 19, Gediminas Orelikas 15, Artūras Gudaitis 12 (8 atk. kam.), Deividas Gailius 10.

„Nevėžis“: Darius Gvezdauskas 16, Mindaugas Kupšas (9 atk. kam.) ir Grantas Johnsonas po 12, Vaidotas Volkus 11, Andrius Aleksandrovas 10.