„Lietuvos rytas“ išvykoje neatsilaikė prieš „Telenet“ ekipą

2015 01 14 23:10
bc.lrytas.lt nuotrauka

„Lietuvos rytui“ nepavyko pratęsti pergalių serijos Europos taurės varžybose. Vilniečiai išvykoje 69:75 nusileido Ostendės „Telenet“, nors ketvirtajame kėlinyje turėjo 7 taškų persvarą.

Pirmuosius vilniečių taškus pelnė M.Gecevičius. Snaiperis netrukus smeigė ir tolimą metimą - 5:4 (4 min.).

„Lietuvos ryto“ ekipos žaidėjai atidžiai saugojo varžovus, o patys rezultatyviai puolė - 14:7.

Ž.Janavičius ir G.Orelikas buvo pasižymėjo taikliais metimais, tačiau belgai taip pat neliko skolingi - 19:15 (10 min.).

„Telenet“ pradėjo grėsmingai artėti (22:20), tačiau B.Barono ir M.Gecevičiaus tritaškiai vilniečiams leido atsikvėpti (28:22, 15 min.).

Aikštės šeimininkai pasiekė savo ir persvėrė rezultatą (31:33), tačiau paskutinėmis ketvirčio sekundėmis M.Lukauskis įskraidino tolimą metimą bei sugrąžino V.Šeškaus auklėtiniams minimalią persvarą - 36:35 (20 min.).

K.Lavrinovičius pataikė puskablį, G.Oreliko tritaškis ant kojų pakėlė „Lietuvos ryto“ atsarginių žaidėjų suolelį - 47:41. Belgai laimėjo atkarpą 0:5 (47:46).

Vilniečių ekipa atrado slaptą ginklą - Ž.Janavičius pelnė 5 taškus iš eilės, o kėlinio pabaigoje „Telenet“ užsidirbo ir nesportinę pražangą - 57:52 (30 min.).

Ketvirtasis M.Gecevičiaus tritaškis leido „Lietuvos rytui“ atitrūkti 62:54, bet dviem rezultatyviomis atakomis šeimininkai žaibiškai atsidūrė čia pat už vilniečių nugarų – 62:60.

Svečiai sėkminga gynyba pristabdė įsibėgėjusius belgus ir vėl sukaupė saugesnį 7 taškų pranašumą – 69:62.

Vis dėlto Ostendės klubas vos per minutę sugebėjo panaikinti atsilikimą ir išlygino rezultatą – 69:69.

Ž.Janavičius sužingsniavo, o kitoje atakoje „Telenet“ po ilgos pertraukos atsidūrė priekyje 71:69. K.Lavrinovičiaus metimas keturis kartus pašokinėjęs ant lanko į krepšį neįkrito.

„Lietuvos ryto“ metimai nepasiekė tikslo - 69:75.

„Lietuvos rytas“: M.Gecevičius 19 (5/7 trit.), K.Lavrinovičius 13, G.Orelikas 12 (4/10 trit.), Ž.Janavičius 9, M,Moseris 7 (7 atk. kam.), B.Baronas 4, M.Lukauskis 3, A.Kavaliauskas 2.

„Telenet“: J.Prince‘as 20, M.Ponitka 18 (9 atk. kam.), W.Wilkinsonas 10, P.Gillet 9, K.Boukichou 7 (9 atk. kam.).