„Lietuvos rytas“ išvykoje palaužė „Neptūną“

2015 10 31 20:38
bc.lrytas.lt nuotrauka

„Lietuvos ryto“ komanda sugrįžo į pergalių kelią „Tete-a-Tete Casino-LKL“  čempionate. Vilniečiai išvykoje 72:62 nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“.

Startinis „Lietuvos ryto“ penketas: N.Laprovittola, M.Lukauskis, D.Gailius, G.Orelikas ir A.Kavaliauskas.

Susitikimo pradžioje šeimininkai šovė į priekį (0:6) ir Vilniaus klubo treneris M.Nicola buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės.

Pirmuosius svečių taškus pelnė A.Kavaliauskas, tačiau „Neptūnas“ toliau pirmavo (2:11, 6 min.).

Vilniečiai toliau nesulaikė uostamiesčio komandos žaidėjų – 11:23 (10 min.).

Antrajame kėlinyje „Lietuvos rytas“ puolė rezultatyviau, tačiau „Neptūno“ gretose pradėjo siautėti gynėjas M.Mažeika, pelnęs taškus ir privertęs varžovus rinktis pražangas – 25:36 (20 min.).

Po ilgosios pertraukos vilniečiai pradėjo tirpdyti skirtumą. Iniciatyvos ėmėsi R.Giedraitis – po dar vieno taiklaus snaiperio šūvio atstumas tarp ekipų sumenko iki taško (45:46).

Po trijų kėlinių „Lietuvos rytas“ turėjo 2 taškų deficitą (47:49).

Abi komandos sėkmingai žaidė gynyboje – skaičiai švieslentėje beveik nesikeitė. Po N.Laprovittolos dvitaškio ir pataikyto baudos metimo vilniečiai pirmą kartą išsiveržė į priekį (54:53, 34 min.).

R.Giedraitis tapo „Neptūno“ siaubu – gynėjas smeigė du tritaškius, K.Lavrinovičius įkrovė kamuolį iš viršaus ir svečiai pirmavo 62:55 (37 min.). Dar du tolimus metimus įskraidino N.Laprovittola ir „Lietuvos rytui“ pergalė buvo pasiekama ranka – 70:57 (39 min.). Vilniečiai 72:62 įveikė „Neptūną“ .

„Lietuvos rytas“: N.Laprovittola 22 (9 rez. perd.), R.Giedraitis 20, K.Lavrinovičius 10, J.Jucikas 6, G.Orelikas 5, A.Kavaliauskas 4, Ž.Janavičius ir A.Juškevičius po 2, D.Gailius 1, M.Lukauskis 0, M.Runkauskas nežaidė.

„Neptūnas“: D.Ewingas 13, J.Grantas 11, M.Mažeika 10, A.Šikšnius 7, D.Zavackas, S.Galdikas, R.Baderis ir M.Girdžiūnas po 4, A.Butkevičius 3, V.Šarakauskas 2.