„Lietuvos rytas“ išvykoje palaužė „TonyBet“ pasipriešinimą

2014 02 09 18:50
bc.lrytas.lt nuotrauka

Sekmadienį „Lietuvos rytas“ išvykoje 70:57 (17:11, 22:17, 12:21, 19:8) nugalėjo Prienų „TonyBet“ ekipą ir Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) išliko turnyro lentelės viršuje (11/0).

Svečiai puikiai pradėjo susitikimą ir pirmavo 8:2. Savo buvusią komandą baudė puolėjas G.Orelikas, pelnęs 6 taškus iš eilės.

Vilniečiai aktyviai gynėsi ir neleido įsisiautėti varžovų snaiperiams. S.Babrauskas pataikė tolimą metimą - Aleksandro Petrovičiaus treniruojama komanda buvo priekyje 17:9 (9 min.).

„TonyBet“ atsigavo ir sušvelnino skirtumą (17:15, 12 min.). „Lietuvos ryto“ tylą puolime nutraukė J.Palaciosas, netrukus po tritaškį pataikė O.Cookas ir G.Orelikas.

Šeimininkai atsakė tolimų metimų serija ir išlygino rezultatą (27:27, 17 min.). Svečiai laimėjo atkarpą 12:1 ir prieš didžiąją pertrauką pirmavo 39:28.

D.Songailos dvitaškis padidino persvarą iki 15 taškų (43:28). „TonyBet“ neketino sudėti ginklų ir vėl surengė spurtą (49:49). Po trijų kėlinių vilniečiai turėjo trapią persvarą (51:49).

Lemiamo ketvirčio metu varžovų galvos skausmu tapo puolėjas J.Palaciosas, taškus rinko Z.Dowdellas bei R.Seibutis.

„Lietuvos rytas“ pademonstravo geležinę gynybą - prieniškiams leido įmesti vos 8 taškus ir iškovojo užtikrintą pergalę 70:57.

„Lietuvos rytas“: J.Palaciosas (7 atk. kam.) - 20, D.Songaila – 14, G.Orelikas (7 atk. kam.) - 12, S.Babrauskas (8 atk. kam.) - 8, O.Cookas – 6, R.Seibutis – 4, M.Gecevičius ir S.Jelovacas – po 2.

„TonyBet“: A.Valeika – 17, M.Lukauskis – 15, L.Kisielius, G.Kadžiulis – po 8, P.Ivanauskas – 4, M.Linkevičius – 3, V.Čepukaitis – 2.