„Lietuvos rytas“ išvykoje sutriuškino „Dzūkiją“

2016 02 07 20:45
Nuotrauka iš bc.lrytas.lt

Sekmadienį „Lietuvos rytas“ Alytuje iškovojo 19-tąją pergalę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate. Tomo Pačėso auklėtiniai 93:58 sutriuškino „Dzūkijos“ klubą.

Startinis „Lietuvos ryto“ penketas: Ž.Janavičius, M.Runkauskas, G.Orelikas, A.Kavaliauskas ir A.Lapeta.

Pirmuosius susitikimo taškus pelnė M.Runkauskas, tačiau „Dzūkijos“ vidurio puolėjas T.Urbonas rezultatą išlygino (2:2).

Aikštėje pasirodęs A.Gudaitis pradėjo siautėti puolime ir dvi atakas užbaigė galingais dėjimais – 9:6 (5 min.).

A.Kavaliauskas ir A.Juškevičiaus dvitaškiai leido vilniečiams krautis pranašumą, o kėlinį vainikavo įspūdingas A.Gudaičio dėjimas (20:9).

Antrajame ketvirtyje „Lietuvos rytas“ toliau didino skirtumą. D.Gailius įskraidino tolimą metimą, savo žodį tarė ir įžaidėjas K.Brownas – 38:21.

Prieš ilgąją pertrauką svečiai buvo priekyje 45:28.

„Lietuvos rytas“ neketino atsipalaiduoti – A.Kavaliauskas rinko taškus, varžovų gynybines užtvaras nesunkiai įveikdavo ir kiti Vilniaus klubo žaidėjai (70:42, 30 min.).

Paskutiniame kėlinuke beliko atlikti formalumus – K.Brownas smeigė tritaškį, tolimu metimu pasižymėjo ir R.Giedraitis (93:54). „Lietuvos rytas“ laimėjo 93:58.

„Lietuvos rytas“: K.Brownas 14, A.Gudaitis ir A.Kavaliauskas (6/6 dvitaškiai) po 13, G.Orelikas 11, D.Gailius ir A.Juškevičius po 10, M.Runkauskas 8, K.Lavrinovičius 5, Ž.Janavičius 4, R.Giedraitis 3, A.Lapeta (9 atk. kam.) 2.

„Dzūkija“: S.Serapinas 15, J.Jucikas ir G.Gustas po 9.