„Lietuvos rytas“ išvykoje užtikrintai įveikė Pasvalio klubą

2014 09 30 19:55
Rungtynių akimirka.  bc.lrytas.lt nuotrauka

„Lietuvos ryto“ ekipa iškovojo antrąją pergalę iš eilės. Antradienį LKL čempionate Vilniaus komanda išvykoje 87:69 (21:15, 24:19, 20:18, 22:17) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

Startinis „Lietuvos ryto“ penketas: Paulius Dambrauskas, Martynas Gecevičius, Travisas Leslie, Gediminas Orelikas ir Antanas Kavaliauskas.

Susitikimo pradžioje vilniečių puolimo lyderiu tapo A.Kavaliauskas, tačiau „Pieno žvaigždžių“ žaidėjai atsakydavo rezultatyviais išpuoliais. Netrukus vidurio puolėjas įspūdingai įdėjo kamuolį iš viršaus - 8:8 (3 min.).

M.Gecevičius smeigė savo antrąjį tritaškį - 19:15. Pirmąjį kėlinį, kurio metu galimybę pasireikšti turėjo dešimt sostinės klubo žaidėjų, laimėjo „Lietuvos rytas“ (21:15).

A.Juškevičius rezultatyviai užbaigė ataką ir privertė varžovą prasižengti, T.Leslie pataikė tolimą metimą - 27:22 (12 min.).

Vilniečiai toliau stengėsi itin kibiai gintis, o varžovai dažnai prarasdavo kamuolį. A.Kavaliauską aikštėje pakeitė iki tol nežaidęs K.Natiažko.

Į aikštę sugrįžęs P.Dambrauskas iš karto nuliūdino varžovų sirgalius dvitaškiu. M.Lukauskis žaibiškai persivarė kamuolį į varžovų aikštės pusę ir pataikė tritaškį - „Lietuvos rytas“ susikrovė dviženklę persvarą (38:26 , 16 min.).

Po dviejų kėlinių svečiai pirmavo 45:34.

Po pertraukos „Lietuvos rytas“ toliau žaidė užtikrintai ir įgijo 20 taškų persvarą (61:41, 24 min.). Pasvaliečiai nenuleido rankų ir skirtumą sušvelnino - 65:52 (30 min.).

Paskutinio ketvirčio pradžioje vilniečių komandoje sublizgėjo M.Gecevičius ir T.Leslie. Amerikietis įspūdingu dėjimu padidino svečių pranašumą iki 18 taškų (72:54).

Likus žaisti 5 minutes aikštėje pasirodė ir E.Šeškus. M.Gecevičius įskraidino dar vieną tritaškį ir pelnė 25-tajį tašką.

Susitikimo pabaigoje G.Orelikas dėjimu sudrebino „Pieno žvaigždžių“ krepšį, vilniečiai užtikrintai laimėjo rungtynes - 87:69.

„Lietuvos rytas“: M.Gecevičius 25, G.Orelikas ir A.Kavaliauskas po 13, T.Leslie ir M.Lukauskis po 9, A.Valeika ir A.Juškevičius po 5, P.Dambrauskas 4, K.Natiažko ir M.Moseris po 2.

„Pieno žvaigždės“: E.Kairys 21, K. La Monte ir O.Olisevičius po 11, T.Jogėla ir G.Sirutavičius po 6, A.Viskontas ir Ž.Skučas po 5, A.Oriakhi (8 atk. kam.) 4.