„Lietuvos rytas“ įveikė ir „Avtodor“ klubą

2016 09 17 20:12
bc.lrytas.lt nuotrauka

Vlado Garasto taurės turnyre Tomo Pačėso auklėtiniai įveikė dar vieną Rusijos komandą. Šeštadienį „Lietuvos rytas“ 89:76 (18:21, 22:18, 32:18, 17:19) nugalėjo Saratovo „Avtodor“.

Susitikimo pradžioje „Avtodor“ pirmavo, tačiau vilniečiai sušvelnino skirtumą iki 2 taškų (5:7, 3 min.).

Vilniečiams nesisekė pataikyti, rusai pelnė 4 taškus be atsako (5:11, 5 min.).

„Lietuvos ryto“ puolimą išjudino vidurio puolėjas Artūras Gudaitis, pasižymėjęs 6 taškais eilės. Po pirmojo kėlinio „Avtodor“ pirmavo 18:21.

D.Loganas nusprendė imtis iniciatyvos ir per varžovų rankas įskraidino du tritaškius iš eilės – 26:28 (14 min.). Amerikietis toliau tempė sostinės ekipą į priekį, o galiausiai rezultatą persvėrė C.Fisheris (34:33, 17 min.).

„Lietuvos ryto“ klubo kapitonas neketino sustoti ir taiklūs jo šūviai leido vilniečiams po dviejų kėlinių pirmauti 40:39 (20 min.).

Po ilgosios pertraukos T.Pačėso auklėtiniai įgijo 5 taškų persvarą (55:50). Vilniaus klubo spurtas tęsėsi ir po D.Gordono dvitaškio komandas skyrė 10 taškų (65:55, 27 min.).

A.Gudaitis toliau dominavo po varžovų krepšiu, savo žodį tarė ir R.Giedraitis – 72:57 (30 min.).

Vilniečiai išlaikė pranašumą (80:64), tačiau pamatęs atsigaunantį rusų klubo puolimą T.Pačėsas paprašė minutės pertraukėlės (80:68, 35 min.).

„Lietuvos rytui“ lengviau atsipūsti leido K.Kadji ir R.Giedraičio taškai (86:68, 37 min.).

„Avtodor“ intrigos jau neatkūrė ir Vilniaus ekipa šventė pergalę 89:76.

„Lietuvos rytas“: D.Loganas 30 (8/13 tritaškių, 7 rez. perd., 32 naud. bal.), A.Gudaitis 21 (8/10 dvitaškių, 3 blokai), R.Giedraitis 16 (3/4 tritašk.), D.Gailius 5, D.Gordonas ir K.Kadji po 4, C.Fisheris ir J.Jucikas po 3, A.Pilauskas 2, A.Lapeta 1, A.Jomantui (4 perimt. kam.) taškais pasižymėti nepavyko.

„Avtodor“: N.Minnerati 20, J.Kolesnikovas 12.

Sekmadienį Vilniaus ekipa 17.30 val. susitiks su Klaipėdos „Neptūno“ klubu.