„Lietuvos rytas“ mačo pabaigoje susidorojo su „Lokomotiv“

2013 10 20 19:21
Į pergalę „Lietuvos rytą“ vedė Darius Songaila. AFP/Scanpix nuotrauka

Dar nė karto šį sezoną oficialiose rungtynėse nepralaimėjęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ (2-0) savo pergalių seriją pratęsė ir VTB Vieningoje lygoje.

Dirko Bauermanno auklėtiniai svečiuose 66:51 (21:12, 19:16, 10:15, 16:8) palaužė be Manto Kalniečio rungtyniavusios Krasnodaro „Lokomotiv“ (2-1) komandos pasipriešinimą.

Nuo pat rungtynių pradžios į priekį šovę svečiai per pirmąsias 10 minučių susikrovė 9 taškų pranašumą (21:12) bei mačo kontrolės iš savo rankų nepaleido.

Antrajame kėlinyje vilniečių pranašumas tapo triuškinamas (29:14), tačiau sėkmingai trečiajame bei ketvirtajame ketvirčiuose startavę aikštės šeimininkai deficitą buvo sumažinę iki 3 taškų (32-ąją min., 47:50).

Tuomet Bauermanno treniruojama komanda spurtavo 9:2, atstatė dviženklį pranašumą (59:49) bei arčiau varžovų neprisileidę „Lietuvos ryto“ krepšininkai iškovojo triuškinamą pergalę.

27 metų 195 cm ūgio Kalnietis rungtynėms registruotas nebuvo.

Jo komandos draugas Simas Jasaitis ant parketo praleido 27 minutes, pelnė 3 taškus (0/2 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atkovojo 3 kamuolius ir 2 sykius suklydo.

„Lietuvos rytas“ šiose rungtynėse vertėsi be Tautvydo Lydekos. Karščiuojantis 30 metų 208 cm ūgio vidurio puolėjas liko Lietuvoje.

„Lokomotiv“: Derrickas Brownas 11 (4/12 dvit.), Krunoslavas Simonas 10, Richardas Henrixas 8 (9 atk. kam.).

„Lietuvos rytas“: Darius Songaila 12, Juanas Palaciosas 12 (14 atk. kam.), Andreasas Glyniadakis 10 (5/11 dvit.), Martynas Gecevičius 10 (2/6 trit.), Steponas Babrauskas 8.

Vilniaus klubas liks Rusijoje bei ruošis ketvirtadienį vyksiančioms Eurolygos rungtynėms prieš „Lokomotiv“.