„Lietuvos rytas“ namuose įveikė Pasvalio klubą

2015 03 22 18:33
bc.lrytas.lt nuotrauka

„Lietuvos ryto“ iškovojo dar vieną pergalę LKL lygoje. Marcelo Nicola auklėtiniai namuose 84:76 nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

„Lietuvos rytas“ rungtynes pradėjo tokiu penketu: Ž.Janavičius, M.Gecevičius, M.Lukauskis, G.Orelikas ir A.Kavaliauskas.

Rungtynių pradžioje sėkmingiau žaidė svečiai - 2:6 (2 min.). Vilniečių puolimas toliau buksavo ir treneris M.Nicola buvo priverstas paprašyti minutės pertraukėlės (4:10).

A.Kavaliauskas pelnė dvitaškį, M.Gecevičius nubaudė varžovus tritaškiu - 9:10.

„Lietuvos ryto“ žaidimą pagyvino aikštėje pasirodę K.Lavrinovičius ir M.Moseris, tačiau varžovai išlaikė persvarą - 17:21. Po pirmojo kėlinio 26:23 pirmavo Pasvalio klubas.

M.Moseris toliau siautėjo puolime - dėjimu pakartojo netaiklų ekipos draugo metimą ir smeigė tritaškį. Netrukus tolimą metimą pataikė ir K.Lavrinovičius - „Pieno žvaigždžių“ treneris M.Šernius paprašė minutės pertraukėlės (30:26, 23 min.).

M.Nicola auklėtiniai toliau puikiai gynėsi ir per 6 minutes varžovams leido įmesti vos tašką (34:27, 16 min.). Po dviejų kėlinių „Lietuvos rytas“ pirmavo 42:31.

Po pertraukos vilniečiai išlaikė pranašumą. Ž.Janavičius pataikė du tolimus metimus, A.Kavaliauskas pasižymėjo dvitaškiu - 52:41 (25 min.).

Ketvirtį galingu dėjimu užbaigė M.Lukauskis - 65:50.

M.Moseris patikrino varžovų lanko tvirtumą - 75:58 (35 min.). Likus žaisti 1 minutę šeimininkai pirmavo 81:74, tačiau M.Šerniaus auklėtiniai nepasidavė ir bandė švelninti skirtumą. Galutinis rezultatas - 84:76.