„Lietuvos rytas“ namuose sutriuškino „Nevėžį“

2015 10 17 19:08
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

„Lietuvos ryto“ sąskaitoje – dar viena pergalė „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate. Šeštadienį vilniečiai 116:54 namuose nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“.

Vilniečiai D.Gailiaus ir A.Kavaliausko pastangomis iškart atitrūko 9:2. Kėlinio viduryje pirmuosius savo taškus „Nevėžiui“ pelnė M.Kupšas (12:5), bet netrukus aikštės šeimininkai įgijo dviženklę persvarą – 21:10.

Aikštėje ėmė siautėti A.Gudaitis, per kėlinį iš viso pelnęs 11 taškų, o po R.Giedraičio tritaškio vilniečiai pirmavo jau 15 taškų – 30:15.

M.Nicola auklėtiniai tvirtai nusitaikė pelnyti šimtą taškų. Po dar vieno tolimo metimo skirtumas jau perkopė 20 taškų ribą – 42:19.

Po D.Gailiaus baudų metimų – 48:24. N.Laprovittola ir R.Giedraitis dar prieš pertrauką padidino skirtumą iki 30 taškų – 61:31.

Vilniečių entuziazmas kiek priblėso, ir skirtumas jau neaugo kaip ant mielių – 66:38.

A.Gudaitis dėjimu pelnė 21-ąjį tašką ir padidino skirtumą iki naujo rekordo – 74:40. D.Gailus perkopė 40 taškų skirtumo ribą, o kėlinį užbaigė K.Lavrinovičiaus dvitaškis – 88:45.

M.Runkausko dvitaškis ir skirtumas jau 50 taškų – 95:45. Kas pelnys šimtąjį tašką ir kiek vilniečiai įmes virš šimto? Tas pats žaidimo pasiilgęs M.Runkauskas likus 4 min. 40 sek. – 100:50. Vilniečiai nesustojo ir per likusį laiką dar labiau padidino skirtumą.

„Lietuvos rytas“: A.Gudaitis 25, R.Giedraitis 14, J,Jucikas, A.Juškevičius ir D.Gailius po 13.

„Nevėžis“: S.Nimley 19, M.Kupšas 15, D.Gvezdauskas 10.