„Lietuvos rytas“ namuose sutriuškino „Pieno žvaigždes“

2015 12 23 21:56

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate dar vieną pergalę iškovojo Tomo Pačėso auklėtiniai. „Lietuvos rytas“ namuose 96:69 (17:14, 28:13, 26:27, 25:15) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipą.

Gera pradžia. Adas Juškevičius buvo pirmasis „Lietuvos ryto“ krepšininkas, kuris inicijavo sėkmingą vilniečių žaidimą. Pirmajame kėlinyje rezultatui esant 6:10 svečių naudai, A. Juškevičius pataikė du tolimus metimus, kurie padėjo įsiveržti į priekį.

Nesėkmingas antrasis kėlinys. Pasvaliečiai šiame ketvirtyje nerado priešnuodžių šeimininkų puolimui, paskendo jų suaktyvintoje gynyboje bei kėlinį pralaimėjo rezultatu 13:28. Tai leido vilniečiams jaustis ramiau prieš ilgąją pertrauką turint 18 taškų pranašumą.

Olisevičius. Osvaldas antroje rungtynių dalyje, kai nugalėtojas jau buvo aiškus, žibėjo ir rungtynes baigė turėdamas 15 taškų (pirmoje rungtynių dalyje buvo įmetęs 2) bei atkovojo 5 kamuolius.

Aukštaūgiai. Vilniaus ekipos aukštaūgiai šį vakarą buvo nesustabdomi: Antanas Kavaliauskas ir Artūras Gudaitis kartu pelnė 35 taškus ir atkovojo 13 kamuolių. Jų tiesioginiai oponentai – Lauris Blausas ir Andrij Agafonovas pelnė 13 taškų ir atkovojo 3 kamuolius.

Trauma. Antrajame kėlinyje Jokūbas Gintvainis po kontakto su varžovu ilgai nekilo nuo aikštelės grindinio, lydimas medikų nukeliavo į rūbinę ir daugiau rungtynėse nepasirodė.

Sunkus savaitgalis. Iškart po švenčių, sekmadienį, abiejų ekipų laukia itin sunkūs išbandymai: „Lietuvos rytas“ namuose sutiks Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkus, o „Pieno žvaigždės“ į svečius priims Kauno „Žalgirio“ ekipą.

„Lietuvos rytas“: A. Juškevičius – 19, A. Gudaitis – 19 (9 išprov. praž.), A. Kavaliauskas – 16, Nicolas Laprovittola – 9, K. Lavrinovičius – 9.

„Pieno žvaigždės“: O. Olisevičius – 15, R. Moore“as – 13 , D. Lowas – 11, A. Agafonovas – 10 , S. Babrauskas – 9.