„Lietuvos rytas“ nepasigailėjo „Nevėžio“

2014 11 09 17:29
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

BEKO-LKL čempionate įtikinamą pergalę iškovojo „Lietuvos ryto“ (9-1) ekipa. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai išvykoje 96:52 (22:18, 20:16, 25:7, 29:11) sutriuškino „Nevėžio“ (2-10)ekipą.

Pirmasis kėlinys prasidėjo „Nevėžio“ taškais, tačiau iniciatyvą greitai perėmė vilniečiai (4:7). Ado Juškevičiaus vedini „Lietuvos ryto“ krepšininkai sugebėjo atlaikyti „Nevėžio“ spaudimą ir persvaros nepaleido iki pat ketvirčio pabaigos – 18:22.

Antrojo kėlinio pradžioje didesnių pokyčių savame žaidime nepadarę kėdainiškiai vis dar buvo priversti vytis varžovus (20:24). Vaidoto Volkaus ir Ryčio Biliarto pastangomis „Nevėžis“ vėl priartėjo prie varžovų (24:25), tačiau šeši Kyrilo Natyažko taškai be atsako panaikino visas Kėdainių ekipos pastangas (24:31). Per likusias 3 kėlinio minutes ekipos keitėsi taškais ir į ilgąją pertrauką komandos išėjo vilniečiams pirmaujant – 34:42.

Lietuvos rytas“ pradėjo spurtuoti vos prasidėjus trečiajame kėliniui. Surengę spurtą 8:2 pasiekė rekordinę persvarą šiose rungtynėse (37:50). O kėlinį įspūdinga atkarpa 16:0 užbaigę vilniečiai galėjo lengvai laukti rungtynių pabaigos.

Ketvirtas kėlinys prasidėjo dar viena rezultatyvia vilniečių atkarpa 11:2 (43:78). „Nevėžio“ taškų badą nutraukė R.Biliartas (45:78), bet tai „Lietuvos ryto“ nesustabdė – jie ir toliau tolo ir iškovojo pergalę rezultatu 96:52.

„Nevėžis“: Rytis Biliartas 18 tšk., Roderickas Camphoras 9 tšk., Šarūnas Kulevičius 7 tšk.

„Lietuvos rytas“: Gediminas Orelikas 22 tšk., Kyrilas Natyazhko 15 tšk., Paulius Dambrauskas 12 tšk.