„Lietuvos rytas“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo Prienuose

2014 10 07 20:47
Rungtynių akimirka. bc.lrytas.lt nuotrauka

Antradienį Vilniaus „Lietuvos rytas“ Prienuose iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės LKL čempionate. Vilniečiai 97:66 sutriuškino „Prienų“ klubą.

Startinis svečių penketas: A.Juškevičius, M.Gecevičius, T.Leslie, G.Orelikas ir A.Kavaliauskas.

Pirmuosius susitikimo taškus tolimu metimu pelnė A.Juškevičius - 3:0. Šeimininkai atsakė rezultatyviais išpuoliais (3:5), tačiau „Lietuvos rytas“ laimėjo atkarpą 11:0 ir nutolo - 14:5 (3 min.).

G.Orelikas sudrebino šeimininkų lanką galingu dėjimu, M.Gecevičius be klaidų realizavo baudos metimus - 19:5.

B.Baronas rezultatyviai užbaigė greitą vilniečių ataką, V.Šeškaus auklėtinių pranašumas toliau nekėlė abejonių - 27:9 (10 min.).

Antrojo ketvirčio pradžioje „Lietuvos rytas“ toliau demonstravo puikų žaidimą.

A.Valeika „išrašė“ dar vieną įspūdingą bloką T.Ubonui, o greitame puolime M.Moseris įdėjo kamuolį į „Prienų“ krepšį - 36:13 (12 min.).

Aikštėje pasirodė ir jaunasis E.Šeškus, o K.Natiažka taikliai atakavo iš vidutinio nuotolio - 44:25 (18 min.). Po dviejų kėlinių „Lietuvos rytas“ pirmavo 47:29.

Po ilgosios pertraukos svečių puolimo lyderiu tapo A.Kavaliauskas, pelnęs šešis taškus iš eilės. T.Leslie smeigė tritaškį, „Prienų“ treneriui T.Stankevičiui beliko dar kartą prašyti minutės pertraukėlės - 58:29 (24 min.).

Prieš pat trečiojo ketvirčio pabaigą E.Šeškus pasižymėjo dvitaškiu - 69:48.

„Lietuvos rytas“ nesiruošė atsipalaiduoti ir paskutiniame kėlinyje - A.Valeika ir M.Moseris nesunkiai įveikdavo varžovų gynybines užtvaras.

Puikias rungtynes sužaidęs E.Šeškus sublizgėjo ir susitikimo pabaigoje - pataikė tritaškį per varžovo rankas. Sostinės klubas šventė užtikrintą pergalę 97:66.

„Lietuvos rytas“: Gediminas Orelikas 13, Edvinas Šeškus (2/2 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai), Martynas Gecevičius (8 rez. perd.) ir Antanas Kavaliauskas (5/6 dvitaškiai, 8 atk. kam.) po 12, Artūras Valeika (6 atk. kam.) 11, Mike'as Moseris (6 atk. kam.) 9, Mindaugas Lukauskis 7, Travisas Leslie ir Adas Juškevičius po 6, Billy Baronas 5, Paulius Dambrauskas ir Kirilas Natiažko po 2.

„Prienai“: Arnas Labuckas (9 atk. kam.) 18, Dominykas Milka 14, Paulius Vaitiekūnas (7 atk. kam.) 12, Šarūnas Vingelis 11.