"Lietuvos rytas" neturėjo vargo su "Prienais"

2014 12 07 17:37
Oresto Gurevičiaus (LŽ) nuotrauka

BEKO-LKL čempionate lengvą pergalę iškovojo „Lietuvos ryto“ ekipa (13-2). Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 91:61 (26:11, 20:14, 23:18, 22:18) nepaliko vilčių „Prienų“ (6-10) krepšininkams.

Rungtynes tritaškiu atidarė Gediminas Orelikas (3:0), o į du Arno Labucko baudos metimus atsakė „Lietuvos ryto“ metikai – pasižymėjo Martynas Gecevičius ir Adas Juškevičius (8:2). Ketvirtis baigėsi vilniečių spurtu 18:6, kurį karūnavo Billy Barono dvitaškis. Po pirmojo kėlinio – 15 taškų šeimininkų persvara – 26:11.

„Lietuvos rytas“ antrąjį kėlinį pradėjo dar vienu, šįkart Mike’o Moserio inicijuotu, spurtu 10:3 (36:14). Komandos kurį laiką keitėsi taškais (40:22). Į tris taiklius Ovidijaus Varanausko baudų metimus, Orelikas atsakė trimis taškais (46:25). Per likusį pirmosios dalies laiką nieko nesukūrusios ekipos į rūbines keliavo rezultatui esant 46:25.

Dar vieno kėlinio pradžioje dominavo „Lietuvos rytas“. Vilniečiai pradėjo rezultatyvia atkarpa 9:2 (55:27). Kėliniui įsibėgėjus „Prienų“ gretose iniciatyvos ėmėsi Varanauskas ir Giedrius Staniulis, būtent jie neleido Vilniaus ekipai toliau didinti pranašumo (64:43). Nors Edvinas Šeškus nepataikė dvitaškio su sirena, trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 69:43.

Ketvirtasis ketvirtis tebuvo formalumas, o Gedimino Oreliko vedamų vilniečių pranašumas vienu metu buvo išaugęs net iki 32 taškų būtent po Oreliko dvitaškio į buvusios komandos krepšį– 85:53. Virginijus Šeškus rungtynėse leido pasireikšti visiems krepšininkams, o vilniečiai „Lietuvos rytas“ šventė lengvą pergalę.

„Lietuvos rytas“: Gediminas Orelikas 25 tšk. (5 atk. kam.), Michaelas Moseris20 tšk. (4/5 trit., 9 atk. kam., 5 kl.), Antanas Kavaliauskas 12 tšk. (6 atk. kam.), Martynas Gecevičius 12 tšk. (4 rez. perd.), Billy Baronas 8 tšk.

„Prienai“: Ovidijus Varanauskas 19 tšk. (4 atk. kam., 4 rez. per.), Giedrius Staniulis 17 tšk. (12 atk. kam.), Arnas Labuckas 14 tšk. (5 atk. kam.), Domantas Šeškus 8 tšk.