„Lietuvos rytas“ nusileido „Avtodor“

2015 10 28 20:50
Ritos Stankevičiūtės (LŽ) nuotrauka

„Lietuvos ryto“ komandai nepavyko iškovoti antrosios pergalės Europos taurės turnyre. Vilniečiai 81:97 namuose nusileido Saratovo „Avtodor“ klubui.

A.Kavaliausko veržlūs judesiai buvo apdovanoti dvitaškiu, o tada M.Lukauskis pridėjo tritaškį ir „Lietuvos rytas“ išsiveržė 5:2. Atitrūkti vilniečiams nepavyko, nes po trijų su puse minutės žaidimo rezultatas buvo 8:8. Kai N.Laprovittola po klaidinančio judesio metė tritaškį buvo sužaista pusė kėlinio. „Lietuvos rytas“ išsiveržė 13:9, o tai buvo pirmasis komandos tolimas metimas.

„Lietuvos ryto“ komandai nesisekė gerai gintis, bet puolimas veikė užtikrinčiau. Į varžovų tritaškį D.Gailius atsakė tolimu metimu ir „Lietuvos rytas“ pirmavo 19:18.

Komandos ir toliau keitėsi taikliais metimais, bet „Lietuvos rytas“ po puikaus J.Juciko reido kėlinį laimėjo 27:23.

„Avtodor“ krepšininkai antrąjį kėlinį pradėjo metimo pakartojimu. „Lietuvos rytas“ per dvi atakas atsakė trimis taškais, bet tuomet ir vėl neapsigynė. Po dviejų minučių žaidimo ir N.Laprovittolos tritaškio „Lietuvos rytas“ pirmavo 33:27.

Kai A.Kavaliauskas pelnė du taškus įpusėjus kėliniui, „Lietuvos rytas“ pirmavo 39:34. Iki kėlinio pabaigos likus žaisti porą minučių A.Makijevas pelnė du taškus ir „Avtodor“ išsiveržė 45:44.

„Lietuvos rytas“ į didžiąją pertrauką išėjo atsilikdamas 46:50.

„Avtodor“ krepšininkai trečiąjį kėlinį pradėjo spurtu 9:2. Po dar vieno varžovų tritaškio M.Nicola reikalavo minutės pertraukėlės, nes „Lietuvos rytas“ atsiliko 48:59. Po minutės pertraukėlės „Lietuvos rytas“ sumažino skirtumą iki 53:59. Po G.Oreliko tritaškio sirgaliai buvo užsivedę, o varžovai suklydo ir antrą kartą iš eilės.

Sužaidus 6 minutes „Avtodor“ pirmavo 68:55.

Į lemiamą kėlinį „Lietuvos rytas“ ėjo atsilikdamas 61:82.