„Lietuvos rytas“ nutraukė nesėkmių seriją, įveikdamas Kemzūros auklėtinius

2014 02 16 19:15
Oresto Gurevičiaus (LŽ) nuotraukos

Trijų pralaimėjimų seriją VTB Vieningoje lygoje nutraukė Vilniaus „Lietuvos ryto“ (9-5) krepšininkai. Jie 104:86 (26:19, 27:29, 26:18, 25:20) nugalėjo Nymburko ČEZ (4-10) komandą ir padovanojo pergalę gimtadienį sekmadienį mininčiam savo strategui Aleksandrui Petrovičiui.

Aikštės šeimininkai pirmavo beveik visas rungtynes, o Kęstučio Kemzūros ir Roberto Kuncaičio auklėtiniai pranašumu trumpai džiaugėsi tik prasidėjus antrajam ketvirčiui, kai spurtavo 9:0 ir išsiveržė į priekį (33:30).

Visgi Dariaus Songailos ir Juano Palacioso vedamas sostinės klubas greitai susigrąžino pranašumą (51:43), o antroje mačo dalyje įsižaidus Renaldui Seibučiui ėmė tolti.

Puikiai kamuoliu dalijęsi vilniečiai lengvai rasdavo spragų skylėtoje Nymburko klubo gynyboje, o ketvirtajame kėlinyje po spurto 11:2 susikrovė triuškinamą pranašumą (91:70).

Vilniečiai nušlavė varžovus baudos aikštelėje, kovą dėl atšokusių kamuolių laimėdami net 42:23. Be to, aikštės šeimininkai pristabdė vieną ČEZ lyderių Chesterį Simmonsą. Jis pelnė 14 taškų, tačiau net 10 jų surinko per paskutines šešias mačo minutes, kai mačo nugalėtojas nekėlė jokių abejonių.

„Lietuvos rytas“: Juanas Palaciosas 18 (7 atk. kam.), Renaldas Seibutis 18, Stevanas Jelovacas 13, Darius Songaila 12 (8 atk. kam.), Martynas Gecevičius 12, Omaras Cookas 12 (6 rez. perd.).

ČEZ: Rašidas Mahalbasičius 16, Radoslavas Rančikas 14, Chesteris Simmonsas 14, Vojtechas Hrubanas 10, Thomasas Massamba 9.

Kitas VTB Vieningosios lygos rungtynes „Lietuvos ryto“ krepšininkai vasario 23 d. žais namie su „Doneck“ klubu.