„Lietuvos rytas“ po dramatiškos kovos palaužė „Lietkabelį“

2016 09 28 20:46
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate „Lietuvos rytas“ namuose po itin atkaklios kovos 68:66 palaužė Panevėžio „Lietkabelį“ ir iškovojo trečią pergalę iš eilės.

Startinis „Lietuvos ryto“ penketas: D.Loganas, D.Gailius, A.Jomantas, D.Gordonas ir A.Lapeta.

Susitikimo pradžioje svečiai pirmavo 2:7, tačiau sostinės klubas pradėjo artėti (8:9).

D.Loganas smeigė tritaškį ir persvėrė rezultatą (14:11, 7 min.). Kėlinio pabaigoje „Lietkabelis“ vėl buvo priekyje 15:21.

Antrasis ketvirtis prasidėjo D.Logano šūviais iš toli, o sunerimęs svečių strategas K.Maksvytis paprašė minutės pertraukėlės (23:26).

Geležinė „Lietuvos ryto“ gynyba neleido varžovams pasižymėti 3 minutes iš eilės, o benefisą surengęs D.Gailius pelnė 10 taškų ir Vilniaus klubas susikrovė didžiausią persvarą rungtynėse – 42:36 (20 min.).

Vilniečiai įgijo dviženklį pranašumą (48:37), tačiau tada pateko į duobę puolime. „Lietkabelis“ tuo pasinaudojo ir priartėjo (49:47, 28 min.).

Prieš lemiamą kėlinį rezultatas buvo lygus – 51:51.

„Lietuvos rytą“ į priekį vedė D.Loganas ir D.Gailius – 61:56 (34 min.).

Rungtynėse toliau vyko atkakli kova (62:60, 37 min.). D.Gordonas pelnė dvitaškį, tačiau nesulaikomai žaidęs S.Galdikas atsakė tuo pačiu (65:64, 38 min.).

Susitikimo pabaigoje vyko drama – „Lietkabelis“ surengė rezultatyvią ataką, tačiau baudos metimus realizavo D.Gordonas (67:66, 39 min.).