„Lietuvos rytas“ rungtynių pabaigoje nusileido „Chimki“

2016 10 12 21:25
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

Europos taurės turnyre „Lietuvos ryto“ ekipa parodė charakterį, tačiau pergalę šventė Maskvos srities „Chimki“. Svečiuose žaidę vilniečiai turėjo pripažinti varžovų pranašumą 71:76.

Startinis „Lietuvos ryto“ penketas: C.Fisheris, D.Loganas, D.Gailius, D.Gordonas ir A.Gudaitis.

Vilniaus krepšininkai apsigynė nuo pirmosios varžovų atakos, o A.Gudaitis ataką užbaigė dvitaškiu.

Varžovai išlygino rezultatą, kai N.Boungou-Colo po krepšiu iškrapštė kamuolį iš A.Gudaičio rankų – 2:2. Netrukus D.Gordonas pergudravo du varžovus – 4:2.

Kėlinys prasidėjo nerezultatyviai. Sužaidus keturias minutes „Lietuvos rytas“ pirmavo 6:2. Skirtumą iškart mažino S.Monia, bet A.Gudaitis po C.Fisherio pridėjo dvitaškį – 8:4.

Netrukus Vilniaus komanda pajuto ritmą ir išsiveržė 13:6. Sužaidus 8 minutes A.Jomanto mestas kamuolys išsisuko iš lanko, „Lietuvos rytas“ pirmavo 18:13.

Paskutinė kėlinio minutė prasidėjo „Lietuvos rytui“ pirmaujant 20:16.R.Broadusas prarado kamuolį ir leido varžovams skirtumą mažinti iki 18:21, o tada J.Jucikas prasižengė puolime. „Chimki“ klubas išnaudojo atsiradusią galimybę ir iki kėlinio pabaigos skirtumą sumažino iki minimumo – 20:21.

Ir antrąjį ketvirtį „Lietuvos rytas“ pradėjo sėkminga gynyba, bet puolime padarė klaidą.

A.Gudaitis parodė jėgą po krepšiu, kai atkovojo po netaiklaus R.Giedraičio metimo atšokusį kamuolį.

Netrukus C.Fisheris užbaigė ataką dvitaškiu – 25:22.

Bet šeimininkai atsakė dvitaškiu, o tada I.Vialcevas pataikė tritaškį. „Chimki“ išsiveržė 25:27. Penktoji kėlinio minutė prasidėjo, kai rezultatas buvo lygus – 27:27. Galiausiai šeimininkai persvėrė rezultatą – 27:29.

D.Gailius mėgino atsakyti ir veržėsi po krepšiu, kur išprovokavo pražangą.

A.Gudaitis suspindėjo galingu dėjimu, o tada turėjo dar vieną progą pasižymėti, bet nepataikė į krepšį. Varžovai atsakė netaikliu metimu ir įsibėgėjęs D.Gordonas gražiai nėrė po krepšiu, bet jo mestas kamuolys įstrigo tarp lanko ir krepšio. „Chimki“ pirmavo 30:31.

Sužaidus 8 minutes „Chimki“ jau pirmavo 38:30. Spurtą nutraukė D.Loganas, kuris atidarė savo sąskaitą tritaškiu – 33:38.