„Lietuvos rytas“ sėkmingai pradėjo LKL čempionatą

2015 10 01 20:51
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

„Lietuvos ryto“ komanda pergale pradėjo LKL čempionatą. Marcelo Nicola auklėtiniai namuose 81:69 nugalėjo Alytaus „Dzūkiją“.

Pirmajame LKL mače Marcelo Nicola auklėtiniai susitiks su Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkais.

Startinis „Lietuvos ryto“ penketas: N.Laprovittola, A.Juškevičius, M.Lukauskis, G.Orelikas ir A.Gudaitis.

Pirmuosius aštuonis vilniečių taškus pelnė A.Juškevičius, netrukus krepšį galingu dėjimu sudrebino A.Gudaitis - 10:9.

Aikštėje pasirodęs R.Giedraitis iš karto pradėjo rinkti taškus - 15:12. Po pirmojo kėlinuko 17:14 pirmavo aikštės šeimininkai.

Sostinės klubą į priekį tempė K.Lavrinovičius. Jam į pagalbą atskubėjo ir ekipos snaiperiai - vilniečiai pradėjo tolti (41:28, 20 min.).

„Dzūkijos“ krepšininkai spurtavo 9:3 ir skirtumą mažino iki 37:44, bet sustabdyti A.Juškevičiaus ir nuostabų perdavimą atlikusio A.Kavaliausko nepavyko. Netrukus A.Kavaliauskas blokavo M.Monroe metimą, bet po pasistumdymo po krepšiu „Dzūkija“ taškus pelnė (37:46).

Kai O.Mačernis įpusėjus kėliniui pataikė tritaškį, M.Nicola prašė minutės pertraukėlės. „Lietuvos rytas“ pirmavo 48:44. Į ketvirtąjį kėlinį „Lietuvos rytas“ išėjo pirmaudamas 63:50.

Sužaidus pusantros minutės N.Varnelis rodė raumenis sirgaliams, kai pelnė du taškus su pražanga. Jis pataikė baudos metimą ir „Dzūkija“ skirtumą mažino iki 56:64. A.Juškevičius į tokį išpuolį atsakė tritaškiu iš krašto – 67:56. M.Nicola sužaidus keturias minutes kraipė galvą.

„Dzūkija“ skirtumą buvo sumažinusi iki 62:67. Netrukus N.Varnelis pridėjo dar du taškus – 64:67. Kai N.Laprovittolla pataikė tritaškį sužaidus 7 minutes, „Lietuvos rytas“ pirmavo 78:64.