„Lietuvos rytas“ sutriuškino „Juventus“

2015 10 10 19:13
Ritos Stankevičiūtės (LŽ) nuotrauka

Prieš debiutą naujo sezono Europos taurės kovose vilniečiai iškovojo dar vieną pergalę LKL pirmenybėse. Sekmadienį sostinės klubas 100:77 sutriuškino Utenos „Juventus“.

Jau per pirmąsias keturias mačo minutes „Lietuvos rytas“ Antano Sireikos kariaunai davė suprasti, kad jokios intrigos ar atkaklaus mačo gali ir nebūti – sostinės žaidėjai išsiveržė į priekį 13:3 ir beveik du kėlinius turėjo 8–12 taškų pranašumą.

Likus iki antrojo ketvirčio pabaigos daugiau kaip pusantros minutės, „Lietuvos ryto“ legionierius iš Argentinos Nicolas Laprovittola surengė individualų šou ir po aibės „Juventus“ klaidų bei Aido Viskonto techninės pražangos skirtumą padidino iki 20 taškų – 49:29. Iš viso. Per du kėlinius argentinečių nacionalinės ekipos įžaidėjas įmetė 15 taškų.

Trečiame kėlinyje vaizdas nesikeitė – papildomą pavarą įjungę LKL vicečempionai atitrūko dar labiau 58:29 ir mačo baigtis tapo aiški jau po 23-jų akistatos minučių.

Ketvirtame kėlinyje sostinės žaidėjai buvo įgiję 30 taškų pranašumą – 93:63, o šimtąjį tašką įmetė Adas Juškevičius.

„Lietuvos rytas“ ir „Juventus“ rungtynėms negalėjo surinkti dvylikos žaidėjų. Vilniečiams dėl traumų nepadėjo Artūras Gudaitis ir Žygimantas Janavičius, o Utenos komandoje dėl sveikatos problemų nežaidė Saulius Kulvietis ir Edgaras Stanionis. Vilniečiai registravo 11, uteniškiai – 10 žaidėjų.

„Lietuvos rytas“: N.Laprovittola 17, D.Gailius 14, J.Jucikas, K.Lavrinovičius ir M.Lukauskis po 11, G.Orelikas ir A.Kavaliauskas po 10.

„Juventus“: E.Želionis 13, P.Petrilevičius 11, A.urbutis 10, S.Butterfieldas ir E.Dimša po 9.