TV programa
 

Horoskopai
 
SEKITE MUS Registruotiems varototojams
Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISKULTŪRAISTORIJALŽ REKOMENDUOJAEKONOMIKASPORTAS
Šeima ir sveikataPrie kavosŽmonėsGimtasis kraštasMokslas ir švietimasTrasaKelionėsKonkursaiNamų pasaulisGamtaAugintiniai
KREPŠINIS

"Lietuvos rytas" sužinojo varžovus Europos taurės turnyre

2014 09 29 16:22
Vilniaus krepšininkai varžysis E grupėje. bc.lrytas.lt nuotrauka

Šiandie Ispanijos mieste Barselonoje ištraukti 2014-2015 metų sezono Europos taurės vyrų krepšinio turnyro burtai. Pagal geografinį išsidėstymą komandos suskirstytos į dvi konferencijas bei šešias grupes po šešis klubus.

Praėjusio sezono Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronzos medalininkai reguliariajame Europos taurės sezone (spalio 14 - gruodžio 17 d.) antrosios konferencijos E grupėje žais su Bandirmos "Banvit" (Turkija), Volgogrado "Krasnyj Oktiabr" (Rusija), Belgrado "Partizan" (Serbija), Jeruzalės "Hapoel" (Izraelis) ir Ploješčio "CSU Asesoft" (Rumunija) komandomis.

Grupės

I konferencija

A grupė

Kantu "Acqua Vitasnella" (Italija)

Las Palmo "Herbalife" (Ispanija)

Ostendės "Telenet" (Belgija)

Vilerbano ASVEL (Prancūzija)

Nansi SLUC (Prancūzija)

Bonos "Telekom Baskets" (Vokietija)

B grupė

Bambergo "Brose Baskets" (Vokietija)

Saragosos CAI (Ispanija)

Romos "Acea" (Italija)

Strasbūro SIG (Prancūzija)

Paryžiaus "Levallois" (Prancūzija)

Kvakenbriuko "Artland Dragons" (Vokietija)

C grupė

Nimburko ČEZ (Čekija)

Sevilijos "Baloncesto" (Ispanija)

Emilijos Redžo "Grissin Bon" (Italija)

Šarlerua "Spirou Belgacom" (Belgija)

Dižono JDA (Prancūzija)

Oldenburgo "EWE Baskets" (Vokietija).

II konferencija

D grupė

Maskvos srities "Chimki" (Rusija)

Stambulo "Bešiktaš" (Turkija)

Sankt Peterburgo "Zenit" (Rusija)

Rygos VEF (Latvija)

Liublianos "Union Olimpija" (Slovėnija)

Solnoko "Olaj" (Vengrija)

E grupė

Vilniaus Lietuvos rytas“ (Lietuva)

Ploješčio „CSU Asesoft“ (Rumunija)

Bandirmos „Banvit“ (Turkija)

Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija)

Belgrado „Partizan“ (Serbija)

Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis)

F grupė

Krasnodaro "Lokomotiv-Kuban" (Rusija)

Izmiro "Pinar Karsiayaka" (Turkija)

Podgoricos "Budučnost" (Juodkalnija)

Ventspilio "Ventspils" (Latvija)

Zelionos Guros "Stelmet" (Lenkija)

Salonikų PAOK (Graikija)

Į kitą varžybų etapą - "Last 32" turnyrą - pateks keturi geriausi kiekvienos grupės klubai, prie jų prisijungs dvylika į ULEB Eurolygos TOP 16 etapą nepatekusių komandų. Tada 32 ekipos bus padalintos į aštuonias grupes po keturias. Europos taurės savininkas iškovos kelialapį į 2015-2016 metų sezono ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyrą.

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
KREPŠINIS
Rubrikos: Informacija:
AugintiniaiEkonomikaFutbolasGamtaĮkainiai
Gimtasis kraštasIstorijaJurgos virtuvėKelionėsInfoblokai
KomentaraiKonkursaiKovos menaiKrepšinisReklaminiai priedai
KultūraLengvoji atletikaLietuvaLŽ rekomenduojaPrenumerata
Mokslas ir švietimasNamų pasaulisPasaulisPrie kavosKontaktai
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2016 UAB "Lietuvos žinios"