„Lietuvos rytas“ turėjo paplušėti Utenoje

2014 10 09 20:37
Rungtynių momentas. bc.lrytas.lt

„Lietuvos ryto“ ekipa įsirašė penktąją pergalę iš eilės LKL čempionate. Vilniaus klubas svečiuose 77:56 nugalėjo Utenos „Juventus“ komandą.

Startinis „Lietuvos ryto“ penketas: A.Juškevičius, M.Gecevičius, T.Leslie, G.Orelikas ir A.Kavaliauskas.

Susitikimo pradžioje aikštėje dominavo gynyba - sužaidus 3 minutes rezultatas buvo lygus 2:2. Pirmieji tylą puolime nutrauke svečiai iš Vilniaus - M.Gecevičiaus ir G.Oreliko taškai išvedė „Lietuvos rytą“ į priekį 7:2.

„Juventus“ atsakė tolimais metimais, tačiau A.Valeika pelnė dvitaškį su varžovo pražanga - 15:10 (8 min.). Po pirmojo ketvirčio pirmavo V.Šeškaus auklėtiniai - 15:13.

„Lietuvos rytas“ toliau demonstravo pavyzdingą gynybą, beveik pusę antrojo kėlinio neleidęs varžovams pelnyti taškų.

A.Kavaliausko dėjimas ir M.Lukauskio tritaškis leido vilniečiams susikrauti didžiausią persvarą - 26:17 (17 min.). „Juventus“ žaidėjai nenuleido rankų ir R.Broadusas paskutinėmis ketvirčio sekundėmis rezultatą išlygino (30:30, 20 min.).

Svečiai bandė nutolti, tačiau D.Adomaičio auklėtiniai pataikė tritaškį - 36:37. M.Gecevičius be klaidų realizavo tris baudos metimus, M.Moseris pasižymėjo tolimu metimu - 44:36 (26 min.). Dėl „Juventus“ fano smūgio teisėjui rungtynės buvo trumpam sustabdytos - pertraukėlė buvo naudingesnė „Lietuvos ryto“ komandai, kuri užtikrintai laimėjo trečiąjį kėlinį ir pirmavo 51:39.

Aikštėje ir tribūnose toliau virė aistros, o „Juventus“ komandai pavyko priartėti iki 5 taškų (57:52). G.Orelikas pataikė tritaškį ir nuramino vietos sirgalius (60:52, 35 min.). Po „Juventus“ paprašytos minutės pertraukėlės svečiai toliau tęsė puikų žaidimą - M.Lukauskis ir A.Valeika padidino skirtumą iki 14 taškų (66:52, 38 min.).

Rungtynes vainikavo du M.Lukauskio tritaškiai bei K.Natiažko metimas iš vidutinio nuotolio - 77:56.