„Lietuvos rytas“ užtikrintai nugalėjo „Pieno žvaigždes“

2015 10 08 22:59
Nuotrauka iš bc.lrytas.lt

„Lietuvos ryto“ komanda įsirašė trečiąją pergalę LKL čempionate. Marcelo Nicola auklėtiniai 89:71 (27:12, 24:23, 17:20, 21:16) išvykoje nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

„Lietuvos ryto“ krepšininkams per pirmuosius žingsnius nutolti nepavyko, tačiau įsibėgėję jie susikrovė dviženklį pranašumą.

Po dviejų minučių žaidimo vilniečiai pirmavo 7:3, bet Pasvalio klubas skirtumą mažino iki 7:6.

Tuomet „Lietuvos rytas“ spurtavo – dvitaškį pataikė A.Juškevičius, R.Giedraitis sumetė tris baudų metimus, o tada baudas metė ir A.Juškevičius. Po šešių minučių žaidimo svečiai buvo priekyje 14:6. Netrukus vilniečiai skirtumą padidino iki 18:8.

Pirmąjį kėlinį M.Nicola auklėtiniai laimėjo 27:12.

Antrąjį kėlinį taškais pradėjo K.Lavrinovičius ir D.Gailius ir kai R.Morre“as atsakė dvitaškiu, N.Laprovittola varžovus baudė tritaškiu. „Lietuvos rytas“ pirmavo 34:14.

Įpusėjus kėliniui po K.Lavrinovičiaus dvitaškio ir M.Runkausko tritaškio „Lietuvos rytas“ išsiveržė į priekį 39:19.

„Pieno žvaigždžių“ komandai pavyko pagerinti situaciją puolime. L.Samėnas pataikė tritaškį ir tolimu metimu į A.Kavaliausko dvitaškį atsakė R.Moore“as. Likus žaisti tris minutes Pasvalio klubas atsiliko 45:27. Netrukus M.Lukauskis ir O.Olisevičius apsikeitė tolimais metimais.

Paskutinį žodį ketvirtyje tarė R.Giedraitis, kuris skambant sirenai pataikė tolimą metimą – 51:35.

„Lietuvos ryto“ komandai nepavyko galingai pradėti trečiojo kėlinio ir „Pieno žvaigždės“ tuo pasinaudojo. L.Samėnas pataikė tritaškį, Ž.Skučas dvitaškį ir skirtumas sumažėjo iki 51:40.

Tuomet vilniečiai atliko keitimus ir J.Jucikas bei M.Lukauskis skirtumą padidino iki 55:40. Į tai L.Samėnas reagavo tritaškiu (55:43).

Įpusėjus kėliniui A.Kavaliauskas ir R.Giedraitis pelnė po du taškus iš eilės. „Lietuvos rytas“ pirmavo 61:45. Prie jų pridėjo ir K.Lavrinovičius. Po spurto vilniečiai turėjo pranašumą 64:45, bet jį iškart S.Babrauskas mažino tritaškiu.

M.Nicola auklėtiniams pavyko išsaugoti dviženklį pranašumą, bet į ketvirtąjį kėlinį vilniečiai žengti atsipalaidavę negalėjo. Jie pirmavo 68:55.

„Lietuvos ryto“ krepšininkai ketvirtajame kėlinyje žaidė užtikrinčiau ir per penkias minutes Pasvalio viltis nustūmė tolyn.

G.Orelikas pataikė tritaškį, pataikė baudas ir leido vilneičiams pirmauti 75:59. Svečiai neleido varžovams kurti intrigos ir šventė pergalę 89:71.

„Lietuvos rytas“: K.Lavrinovičius 15, J.Jucikas 14, R.Giedraitis 13, A.Juškevičius 11, M.Lukauskis ir G.Orelika po 7, A.Kavaliauskas ir M.Runkauskas po 6, D.Gailius ir N.Laprovittola po 5.

„Pieno žvaigždės“: L.Samėnas 21, R.Moore'as jaunesnysis 14, G.Staniulis 9, O.Olisevičius 8, D.Mavinas jaunesnysis 6, S.Babrauskas 5, L.Blausas 4, Ž.Skučas ir A.Agafonovas po 2.