„Lietuvos ryto“ puolimo mašina nesustojo ir Panevėžyje

2015 03 31 20:38
Martynas Gecevičius. Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

BEKO-LKL čempionate toliau nesustabdomai rungtyniauja „Lietuvos ryto“ (29-4) ekipa. Vilniečiai išvykoje 101:79 (25,21, 32:16, 24:22, 20:20) įveikė „Lietkabelio“ (10-23) krepšininkus.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių į priekį išsiveržė „Lietuvos rytas“ (2:7). „Lietkabelis“ visas varžovų pastangas panaikino išlygindami rezultatą (15:15). Aikštelės šeimininkai trumpam buvo išsiveržę į priekį, tačiau po Martyno Gecevičiaus dvitaškio tarp komandų dar kartą įsigalėjo lygybė (19:19). Kėlinį dviem tritaškiais užbaigęs „Lietuvos rytas“ pirmavo rezultatu – 21:25.

Rezultatyvia atkarpa 15:1 antrąjį kėlinį pradėjęs „Lietuvos rytas“ įgavo dviženklį pranašumą (22:40). Po šio spurto komandų žaidimas išsilygino ir ekipos pradėjo keistis taškais (33:50). Billy Barono ir Traviso Leslie tandemas leido „Lietuvos rytui“ įgyti 20 taškų pranašumą (34:54). Toks skirtumas tarp komandų išliko iki kėlinio pabaigos – 37:57.

Į 7 „Lietuvos ryto“ taškus trečio kėlinio pradžioje Arnas Labuckas atsakė dvitaškiu su pražanga (40:64). 8:2 spurtą surengę panevėžiečiai sumažino savo deficitą (48:66). Per paskutinę kėlinio minutę „Lietuvos rytas“ įtvirtino savo 22 taškų persvarą – 59:81.

6 taškus be atsako pelnęs „Lietkabelis“ atstatė 20 taškų deficitą (79:99). Artūras Valeika baudų metimais peržengė 100 taškų ribą (79:101). Pergalę vilniečiai iškovojo rezultatu – 79:101.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 14 tšk., Adas Juškevičius ir Antanas Kavaliauskas po 13 tšk., Gediminas Orelikas 12 bei Kšyštofas Lavrinovičius po 12 tšk., Billy Baronas 10 tšk.

„Lietkabelis“: Arnas Labuckas 20 tšk., Evaldas Žabas 19 tšk., Darius Griškėnas 13 tšk., Juricas Žūža 10 tšk.