„LSU-Atletas“ iškovojo pirmąją pergalę LKL

2013 10 15 23:00
LSU nuotraukos

„LSU-Atletas“ iškovojo pirmąją pergalę BEKO-Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Kauno rajono „LSU-Atletas“ komanda po atkaklios kovos nugalėjo Utenos „Juventus“ krepšininkus rezultatu 89:82 (28:16, 14:28, 23:21, 24:17).

„LSU-Atletas“ pirmavo nuo susitikimo pradžios ir pirmąjį kėlinį laimėjo dvylikos taškų persvara. Šio kėlinio metu „LSU-Atleto“ komandai daugiausia taškų pelnė Šarūnas Vingelis ir Žygimantas Skučas – po 8, Karolis Babkauskas – 7, Uenos „Juventus“ komandoje rezultatyviausi buvo Aidas Viskontas – 8 ir Averon Kelvin Matthews – 4.

Po dviejų kėlinių „LSU-Atletas“ nusileido savo varžovams rezultatu 42:44. Per antrą kėlinį „LSU-Atleto“ komanda daugiau nei 5 minutes nepelnė taškų, „Juventus“ krepšininkai laimėjo atkarpą 18:0.

Trečias kėlinys baigėsi lygiosiomis 65:65. Jo metu „LSU-Atletas“ žaidėjas Vidmantas Sragauskis pelnė – 7 taškus, po 5 taiklius metimus pataikė Karolis Babkauskas ir Arūnas Sakalauskas. „Juventus“ gretose rezultatyviausi buvo Saulius Kulvietis (5 tšk.) ir Keyron Sheard (4 tšk).

Ketvirtą kėlinį fortūna šypsojosi rungtynių šeimininkams, „LSU-Atleto“ komandai. Po atkaklios kovos ji įveikė savo priešininkus, Utenos „Juventus“ komandą rezultatu 89:82.

Daugiausia taškų rungtynių metu „LSU-Atleto“ komandai pelnė: Šarūnas Vingelis – 26, Karolis Babkauskas – 17 (10 rez. perd.), Vidmantas Sragauskis – 17, Žygimantas Skučas – 12.

Utenos „Juventus“ komandoje rezultatyviausi: Aidas Viskontas – 20 (15 rez. perdav.), Saulius Kulvietis – 19, Nikita Barinov – 11, Keyron Sheard – 10.

Per rungtynes „LSU-Atleto“ komanda suklydo 13, Utenos „Juventus“ – 21 kartą.

„LSU-Atleto“ komandai rungtynėse dėl patirtų traumų negalėjo padėti Šarūnas Beniušis ir Tomas Urbonas.

„LSU-Atleto“ vyr. treneris Edas Nickus: „Komanda laimėjo rungtynes, tad krepšininkų pasirodymą šiandien vertinu labai gerai. Vaikinai įrodė, kad yra gerai pasiruošę. Nemanau, kad tai atsitiktinė pergalė, mes tiesiog gerai žaidėme, labai norėjome laimėti, ko gero, šis didelis noras ir padovanojo mums pergalę“.

Utenos „Juventus“ vyr. treneris Vitoldas Masalskis: „Mano manymu, buvo keletas priežasčių, kodėl komandai šiandien nepavyko laimėti: žaidėjai momentais priėmė neteisingus sprendimus, bet buvo momentų, kai žaidėme neblogai. Žaidimas buvo banguotas. Komanda dar nėra taip gerai susižaidusi, kad galėtų visada žaisti vienodu pagreičiu. Matėsi, kad rungtynių pabaigoje išseko žaidėjų jėgos. Viena iš pralaimėjimo priežasčių įvardyčiau ir tai, kad šiandien mums nepavyko išnaudoti savo aukštaūgių krepšininkų“.

Kitas rungtynes „LSU-Atletas“ žais spalio 19 dieną su Kėdainių „Nevėžio“ komanda. Susitikimas vyks „Kėdainių arenoje“.