„LSU-Atletas“ neprilygo „Neptūnui“

2014 01 23 8:37
"LSU-Atleto" nuotrauka

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynes  Kauno rajono „LSU-Atletas“ namuose žaidė su Klaipėdos „Neptūnu” ir pralaimėjo 78:118 (17:32, 22:32, 18:25, 21:29).

Šiose rungtynėse „LSU-Atletui“ jau galėjo padėti nedideles traumas išsigydę Karolis Babkauskas ir Šarūnas Vingelis, tačiau komanda rimčiau svečiams pasipriešinti nesugebėjo. Klaipėdiečiai jau pirmąjį kėlinį įgijo 15 taškų persvarą, o įpusėjus rungtynėms pirmavo 25 taškais – 64:39. Trečiojo kėlinio viduryje Klaipėdos komanda toliau tęsė LSU krepšininkų triuškinimą ir pasiekė net 40 taškų persvarą- 81:41. Tiesa, „LSU-Atletas“, daugiausia Karolio Babkausko ir Vidmanto Sragauskio pastangomis, kiek atsitiesė ir tritaškių dėka trečiojo kėlinio pabaigoje sušvelnino rezultatą - 55:87. Likus 6 minutėms iki susitikimo pabaigos „Neptūno“ komanda pelnė 100-ąjį tašką, o komandas skyrė net 42 taškai – 61:103. „LSU-Atletas“ patyrė skaudžiausią pralaimėjimą šį sezoną – 78:118.

„LSU-Atletui“ daugiausia taškų pelnė: K. Babkauskas 22 (5/8 dvit., 4/7 trit. 6 rez.perd.), V. Sragauskis 19 (4/5 dvit., 3/7 trit.), A. Sakalauskas 8, Ž.Skučas 7, Tomas Urbonas ir Š.Beniušis (5 atk.kam.), po 6, Š. Vingelis 4, A. Birgelis 3, Paulius Malašauskas 2 (5 rez.perd.), T.Tamošiūnas 1.

„Neptūno“ rezultatyviausi žaidėjai: S.Galdikas 27, J.Sinica 21, V.Vosylius 17.

„LSU-Atleto“ vyr. treneris Edas Nickus: „ Labai sunku komentuoti šias rungtynes. „Neptūno“ komanda buvo visa galva aukštesnė, turėtume iš jos mokytis. Nors šiandien galėjo žaisti visi krepšininkai, bet nieko negalėjome padaryti. Reikia daug dirbti, kad pasiektume daugiau, o kai kurie žaidėjai turėtų pagalvoti apie savo vietą komandoje.“

„Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis: „Mes kruopščiai ruošėmės šioms rungtynėms. Žinome, kad LSU komanda yra ambicinga, gerai žaidžia namuose. Šįkart beveik viskas pavyko, ypatingai žaidimas po krepšiu. Norėčiau pasidžiaugti solidžia pergale. Mums jis svarbi prieš sunkias kovas su Kauno „Žalgiriu“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“.

Po pralaimėjimo „LSU-Atletas“ (3 perg./15 pral.) LKL pirmenybėse lieka vienuoliktoje, „Neptūnas“ (6/3) – ketvirtas. Kitas rungtynes „LSU-Atletas“ žais kitą antradienį, sausio 28 dieną, namie su Utenos „Juventus“.