„LSU-Atletas“ patyrė dar vieną pralaimėjimą LKL

2014 02 01 19:02

Šiandien Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynes  Kauno rajono „LSU-Atletas“ namuose žaidė su Panevėžio „Lietkabeliu“ ir pralaimėjo 71:93 ( 21:26, 9:20, 19:31, 22:16 ).

„LSU–Atletas“ neblogai žaidė tik pirmame kėlinyje, tačiau komandos žaidimas subyrėjo antrame ir trečiame kėliniuose. „Lietkabelio“ gretose itin sėkmingai žaidė aukštaūgis Ivanas Nelyubovas, jis per du pirmuosius kėlinius pelnė 22 iš 46 taškų komandos taškų. III kėlinio pabaigoje „Lietkabelio persvara pasiekė 30 taškų persvarą – 71:41, o panevėžiai per kėlinį įmetė net 31 tašką. Ketvirtame kėlinyje LSU krepšininkai žaidė aktyviau ir tolimais metimais šiek tiek sušvelnino skirtumą. „LSU –Atletui“ taškus pelnė vos šeši krepšininkai, o komanda patyrė 17 pralaimėjimą Lietuvos krepšinio lygoje.

„LSU-Atletui“ daugiausia taškų pelnė: Š.Vingelis 23 ( 4/8 trit., 6 atk.kam) , Ž.Skučas 17 , V. Sragauskis ir T.Urbonas ( 12 atk.kam ) po 11, Š.Beniušis 6 , K. Babkauskas ( 10 rez.perd. ) 3, A. Birgelis, P.Malašauskas ir T.Tamošiūnas taškų nepelnė.

„Lietkabelio“ rezultatyviausi žaidėjai: I.Nelyubov 32, G.Vrbanc 17, J.Gintvainis 14.

„LSU-Atleto“ vyr. treneris Edas Nickus: „ Neblogai pradėjome rungtynes, tačiau vėliau žaidėme pernelyg individualiai, pasipylė klaidos, netaiklūs metimai. Dar viena mūsų bėda – pralaimėta kova dėl atšokusio kamuolio. Gaila, kad nepataikėme iš patogių padėčių, ypatingai antrame kėlinyje. Kiek geriau nuteikė trečias ir ketvirtas kėlinys. Lietuvos krepšinio lygoje nėra silpnų varžovų, komandos kruopščiai rengiasi, analizuoja mūsų žaidimą. „Lietkabelio“ žaidimas pagerėjęs. Mums labai trūksta patyrusių žaidėjų, o žaidžiame be legionierių.“

„Lietkabelio“ vyr. treneris Algirdas Brazys: „ Šiandien atvykome kovingai nusiteikę. Džiaugiuosi, kad, išskyrus pirmo ir ketvirto kėlinio pradžią, sužaidėme sėkmingai. Pirmą kartą šį sezoną rungtynėms galėjo rengtis visi dvylika krepšininkų. Nenorėčiau išskirti Ivano Nelyubovo žaidimo, gerai žaidė visa komanda. Mums ši pergalė labai svarbi.“

Po pralaimėjimo „LSU – Atletas“ ( 3 perg./17 pral. ) LKL pirmenybėse lieka vienuoliktoje vietoje, „Lietkabelis“ ( 5/15 ) – dešimtas. Kitas rungtynes „LSU-Atletas“ žais vasario 16 dieną išvykoje su Kauno „Žalgiriu“.