„Mažeikiai“ čempionatą baigė lengva pergale prieš „Nevėžį“

2015 04 28 20:55
Gintaro Mockaus nuotrauka

BEKO-LKL čempionatą lengva pergale baigė „Mažeikių“ (6-34) krepšininkai. Aloyzo Rudžio auklėtiniai išvykoje 98:82 (21:26, 22:8, 29:17, 26:31) nugalėjo „Nevėžio“ (7-33) ekipą.

Rungtynių pradžioje du tritaškius iš eilės pataikęs Darius Tarvydas svečius išvedė į priekį (2:6). Antrąją ketvirčio pusę sėkmingiau pradėjo šeimininkai, spurtu 10:3 išsiveržę į priekį (19:13). Klubų krepšininkai keitėsi rezultatyviomis atakomis ir po pirmųjų 10 minučių Kėdainių ekipa buvo priekyje – 26:21.

Marcusas Monroe pataikė dvitaškį, jam D. Tarvydo vedami „Mažeikių“ krepšininkai atsakė 4 tritaškiais iš eilės (30:39). R. Danio pastangomis svečiai įgijo dviženklę persvarą, tačiau ketvirčio pabaigą sėkmingai sužaidė Andrius Aleksandrovas ir prieš ilgąją pertrauką šeimininkai turėjo 9 taškų deficitą – 34:43.

Trečiojo ketvirčio pradžioje tritaškius ir toliau taikliai metę „Mažeikių“ krepšininkai įgijo 18 taškų pranašumą (36:54). Šeimininkai 5 taškais be atsako šiek tiek sumažino turėtą atsilikimą, tačiau spurtą surengę svečiai dar labiau padidino savo persvarą (51:72).

Ketvirtą kėlinį aktyviai pradėję šeimininkai spurtu sumažino atsilikimą (80:95), tačiau per likusį rungtynių laiką įvykiai nepakito ir aidinti finalinė rungtynių sirena skelbė užtikrintą „Mažeikių“ ekipos pergalę – 82:98.

„Nevėžis“: Andrius Aleksandrovas 21, Roderickas Camphoras 15, Vaidotas Volkus (10 atk. kam.) 14, Thomas Davisas 12, Rytis Biliartas bei Marcusas Monroe po 10 taškų.

„Mažeikiai“: Darius Tarvydas 24, Darius Pakamanis ir Raimundas Danys po 19, Simonas Serapinas 18, Arvydas Gydra 10, Ignas Razutis (10 rez. perd.) 8 taškai.