„Neptūnas“ apsunkino „Pieno žvaigždžių“ kovą dėl ketvirtos vietos

2015 04 22 20:08
Edvardo Blaževičiaus (Fotodiena/lkl.lt) nuotrauka

BEKO-LKL čempionate pralaimėjimą patyrė ir savo situaciją kovoje dėl ketvirtos vietos apsunkino „Pieno žvaigždžių“ (23-16) krepšininkai. Pasvaliečiai namuose 68:64 (19:16, 21:15, 14:14, 14:19) turėjo pripažinti „Neptūno“ (31-9) pranašumą.

Pirmas 4 rungtynių minutes komandoms taškus rinko tik du žaidėjai: Simas Galdikas vedė „Neptūną“, o Gytis Sirutavičius – „Pieno žvaigždes“ (5:6). Į puolimą įsijungė ir kiti krepšininkai ir po pirmo kėlinio svečiai pirmavo 3 taškų persvara – 16:19.

Antro kėlinio pradžioje Donato Zavacko tritaškio ir Arno Butkevičiaus dėjimo dėka „Neptūnas“ atitrūko 8 taškų skirtumu (16:24). Martyno Mažeikos vedini klaipėdiečiai į priekį išsiveržė dviženkle taškų persvara (29:39), o po pirmos rungtynių dalies klaipėdiečiai buvo priekyje – 31:40.

D. Zavacko ir Mustafa Shakuro dvitaškiai „Neptūnui“ ir toliau leido pirmauti dviženkliu skirtumu (37:48). Klaipėdiečiai buvo padidinę varžovų deficitą iki 14 taškų, bet ketvirtį 5 taškais be atsako užbaigę pasvaliečiai nuo varžovų prieš lemiamą ketvirtį atsiliko devyniais taškais – 45:54.

„Pieno žvaigždės“ spurtavo 7:0 (52:54). Pirmuosius „Neptūno“ taškus ketvirtame kėlinyje pelnė D. Zavackas (52:56). Iki rungtynių pabaigos likus 10 sekundžių „Pieno žvaigždės“ sumažino savo deficitą iki 2 taškų, tačiau 2 taiklūs S. Galdiko baudos metimai paskandino pasvaliečių viltis laimėti, galutinis rezultatas – 64:68.

Pieno žvaigždės“: Gytis Sirutavičius 14, Alexanderis Oriahki, Michaelas Dixonas ir Evaldas Kairys po 11.

Neptūnas“: Donatas Zavackas 17 (10 atk. kam.), Mustafa Shakuras 13, Simas Galdikas 10, Martynas Mažeika 9.