„Neptūnas“ išvargo pergalę rungtynėse su „Dzūkija“

2015 12 20 21:08
Nuotrauka iš bcneptunas.lt

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate sunkią pergalę iškovojo „Neptūno“ ekipa. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namuose 76:71 (22:22, 16:11, 22:21, 16:17) palaužė „Dzūkiją“.

Taškas į tašką. Pirmojo kėlinio metu ekipos nuo pat pirmųjų minučių neužleido viena kitai iniciatyvos ir kovojo taškas į tašką. Ketvirčiui persikėlus į antrąją pusę „Neptūnas“ sugebėjo susikrauti šiek tiek solidesnę persvarą (15:10), tačiau visą laiką klaipėdiečiams į nugarą alsavę alytiškiai prieš kėlinio pabaigą išlygino rezultatą (22:22).

Iniciatyvų kaita. Antrąjį kėlinį galima skirti į dvi dalis. Pirmoji priklausė „Dzūkijai“, jos metu 9:2 spurtą surengę svečiai atitrūko (24:31). „Neptūnas“ antrojoje dalyje atsakė dar solidesne rezultatyvia atkarpa 14:2 ir į ilgąją pertrauką išėjo su 5 taškų pranašumu (38:33). Šią persvarą uostamiesčio komanda išsaugojo iki ketvirto kėlinio.

Gustas. Šios rungtynės itin nesėkmingai susiklostė „Dzūkijos“ gynėjui Giedriui Gustui. Veteranas vos per 7 žaidimo minutes spėjo surinkti visas 5 asmenines pražangas.

Dviženklė persvara. Iki rungtynių pabaigos likus 2 minutėm „Neptūno“ pranašumas šoktelėjo iki 10 taškų (73:63). Tai galutinai palaužė „Dzūkijos“ krepšininkus. Jie beveik nebekovojo dėl atšokusių kamuolių taip leisdami klaipėdiečiams net po kelis kartus kartoti atakas.

„Neptūnas“: Danielis Ewingas 23 tšk., Jerai Grantas 19 tšk. 9 atk. kam., Martynas Mažeika 14 tšk., Arnas Butkevičius 9 tšk.

„Dzūkija“: Jeffrey Robinsonas 20 tšk., Tadas Rinkūnas 11 tšk., Linas Lekavičius 9 tšk. 8 rez. perd., Adamas Lapeta 8 tšk. 8 atk. kam.