„Neptūnas“ išvykoje nugalėjo „Lietkabelį“

2015 10 25 17:51
Nuotrauka iš bcneptunas.lt

Klaipėdos „Neptūnas“ Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino – LKL“) rungtynėse išvykoje rezultatu 80:75 (13:13, 19:21, 20:15, 21:18) nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį“ ir į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę.

Panevėžyje vyko daugiau gynybinis krepšinis. Ilgą laiką virė atkakli kova, tačiau Dainiaus Adomaičio auklėtiniai po dviejų kėlinių atsiliko per vieną metimą – 32:34.

Džiugu, kad neptūniečiai trečiąjį kėlinį rado priešnuodžių prieš „Lietkabelio“ žaidėjus ir sugebėjo persverti rezultatą savo naudai – 49:42, o ketvirtajame kėlinyje vienu metu buvo atitrūkę iki 10 taškų – 72:62.

Į „Neptūno“ gretas po kirkšnies traumos grįžęs pagrindinis įžaidėjas Danielis Elingas buvo rezultatyvus – pelnė 15 taškų (4 rez. perd.). Tiek pat taškų surinko ir kitas legionierius Jerai Grantas. Martynas Mažeika prie pergalės pridėjo 14 taškų, Donatas Zavackas – 13, Arvydas Šikšnius – 12, Simas Galdikas – 5, Travis Baderis – 3, Mindaugas Girdžiūnas – 2, Arnas Butkevičius – 1 tšk.

„Lietkabelis“: Brandonas Woodas – 24, Aarnas Labuckas – 14, Valdas Vasylius – 12, Mile Iličius – 7 tšk.

Spalio 28 d. (trečiadienį) neptūniečiai Klaipėdos „Švyturio“ arenoje 19 val. Europos taurės varžybose kausis su Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija) komanda. Tai bus jau trečioji „Neptūno“ Europos taurės dvikova.

Kol kas „Neptūnas“ šį sezoną Europos taurės turnyre lieka be pergalių, tad klaipėdiečiams labai reikalingas savų sirgalių palaikymas. Būkime aktyvūs, palaikykime savo miesto komandą.