„Neptūnas“ įveikė be trijų pagrindinių žaidėjų rungtyniavusią „Dzūkiją“

2015 04 29 20:48
Fotodiena/lkl.lt nuotrauka

Lengva pergale pirmąjį BEKO-LKL atkrintamųjų varžybų etapą pradėjo „Neptūno“ krepšininkai, kurie namuose 88:59 (29:11, 24:14, 17:21, 18:13) įveikė „Dzūkijos“ ekipą.

Rungtynes sėkmingai pradėję šeimininkai išsiveržė į priekį (5:0). „Dzūkijos“ ekipai pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą, tačiau „Neptūno“ krepšininkų spurtas įpusėjus kėliniui leido turėti dviženklį pranašumą (16:16). Ketvirčio pabaigoje klubų žaidėjai keitėsi taikliais metimais, tad po pirmų 10 minučių šeimininkai pirmavo užtikrintai – 29:11.

Antrojo ketvirčio pradžioje abiejų komandų krepšininkai demonstravo rezultatyvų žaidimą (32:15). Klaipėdiečiai spurtavo 10:0 bei įgijo dar didesnį pranašumą (42:15), bet 7 taškais iš eilės atsakė svečiai iš Alytaus (42:22). Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę „Neptūno“ krepšininkai prieš ilgąją pertrauką turėjo 28 taškų pranašumą – 53:25.

Trečiąjį kėlinį spurtu 7:0 pradėję svečiai sumažino atsilikimą (53:32). Ekipų žaidėjai keitėsi sėkmingomis atakomis, tad sužaidus tris kėlinius „Neptūnas“ ir toliau kontroliavo žaidimą – 70:46.

Ketvirtajame kėlinyje alytiškiai sumažino atsilikimą iki 13 taškų (72:59). Antrąją ketvirčio pusę galingai pradėję šeimininkai pelnė net 16 taškų iš eilės ir aidinti finalinė rungtynių sirena skelbė užtikrintą klaipėdiečių pergalę – 88:59.