„Neptūnas“ lengvai peršoko „Prienų“ barjerą

2015 01 23 20:44
Fotodiena/lkl.lt nuotrauka

BEKO-LKL čempionate įtikinamą pergalę iškovojo „Neptūno“ (19-3) ekipa. Klaipėdiečiai namuose 92:76 (28:16, 26:17, 21:23, 17:20) nugalėjo „Prienų“ (6-17) krepšininkus.

Rungtynes spurtu 11:2 pradėjo „Neptūnas“. Visgi tuomet Giedrius Staniulis pelnė šešis taškus iš eilės ir svečiai šiek tiek priartėjo (14:10). Į „Prienų“ spurtą, 7 taškais atsakė ir „Neptūnas“ (21:10). Kėlinį taikliu baudos metimu baigė Mustafa Shakuras – 28:16.

Antrajame kėlinyje vaizdas nepasikeitė: po Martyno Mažeikos tritaškio skirtumas išaugo iki 15 taškų (33:18). Po dar vieno šeimininkų spurto 6:0, „Neptūno“ persvara dar padidėjo (39:20). G.Staniulis kėlinio pabaigoje pataikė dvitaškį, tačiau ilgąją pertrauką „Prienai“ pasitiko niūriomis nuotaikomis – 54:33.

Trečiojo ketvirčio pradžia buvo apylygė, o po G.Staniulio taiklaus metimo „Prienams“ pavyko šiek tiek sumažinti deficitą (64:49). Keithas Bensonas pelnė 20-ąjį tašką ir atstatė turėtą šeimininkų pranašumą (69:46). Kėlinį dvitaškiu baigė Arnas Labuckas – 75:56.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo „Prienų“ spurtu 6:0 (75:62).Visgi šeimininkai atsakė atkarpa 7:1 ir atstatė turėtą persvarą (88:67). Tuomet komandos net dvi minutes nepelnė taškų, tačiau tai nesutrukdė aikštelės šeimininakms iškovoti pergalę – 92:76.

Neptūnas“: Keithas Bensonas 20 (6 atk. kam., 3 blk.), Mindaugas Girdžiūnas 16 (4 rez. perd.), Justas Sinica 15, Valdas Vasylius 13 (8 atk. kam.).

Prienai“: Giedrius Staniulis 24 (6 atk. kam.), Arnas Labuckas 15 (6 atk. kam.), Domantas Šeškus 12, Vidmantas Sragauskis 10 (4 atk. kam.).