„Neptūnas“ nepasigailėjo „Nevėžio“

2015 01 10 20:03
lkl.lt nuotrauka

BEKO-LKL čempionate įtikinamą pergalę iškovojo „Neptūno“ (18-2) krepšininkai. Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 106:78 (29:12, 24:27, 27:20, 26:19) nepaliko vilčių „Nevėžio“ (3-19) ekipai.

Rungtynes taikliu dvitaškiu metimu pradėjo Justas Tamulis (0:2). Tritaškiu atsakė Deividas Gailius (3:2). Martynas Mažeika du kartus lygino rezultatą (10:10). Vaidotas Volkus pelnė du taškus, tačiau tai buvo paskutiniai „Nevėžio“ taškai kėlinyje (10:12). Pirmąjį ketvirtį spurtu 19:0 baigė „Neptūnas“ – 29:12.

Antrojo kėlinio pradžioje tritaškiais apsikeitė Marcusas Monroe ir Donatas Zavackas (32:15). Penki iš eilės svečių taškai kiek sumažino deficitą (34:20). Raidas Nacius tritaškiu atstatė turėtą pranašumą (41:24). Simas Galdikas pataikė keturias baudas iš eilės ir padėjo „Neptūnui“ išlaikyti persvarą (45:28). M.Monroe dvitaškiu sumažino skirtumą iki dvylikos, tačiau kėlinį dviem taškais baigė V.Vasylius – 53:49.

Trečiąjį ketvirtį spurtu 8:0 pradėjo „Neptūnas“ (61:39). „Nevėžio“ ekipos taškų badą dvitaškiu nutraukė V.Volkus (61:41). Lukas Brazdauskis pelnė 6 taškus be atsako (64:47). Mustafa Shakuras baudos metimais atstatė rekordinę klaipėdiečių persvarą (80:57). Dvitaškį pataikė M.Monroe, o lemiamą ketvirtį „Nevėžis“ pasitiko turėdamas 21 taško deficitą – 80:59.

Po „Neptūno“ spurto 6:0 ketvirtojo kėlinio pradžioje, skirtumas tapo triuškinantis (93:67). Šimtąjį tašką tolimu metimu pelnė Mindaugas Girdžiūnas (100:76). Rungtynių pabaigoje R.Nacius ir V.Vasylius pelnė po tris taškus ir 18 pergalę BEKO–LKL čempionate šventė „Neptūnas“ – 106:78.

„Neptūnas“: Raidas Nacius 14 tšk., Justas Sinica ir Simas Galdikas po 12 tšk., Martynas Mažeika 10 tšk., Deividas Gailius, Keithas Bensonas ir Donatas Zavackas po 9 tšk., Mindaugas Girdžiūnas (8 rez. perd.) ir Arnas Butkevičius po 8 tšk.

„Nevėžis“: Lukas Brazdauskis 19 tšk., Justas Tamulis 12 tšk., Thomas Davisas ir Vaidotas Volkus po 10 tšk., Marcusas Monroe 9 tšk., Joshua Crawfordas ir Rytis Biliartas po 8 tšk.