„Neptūnas“ nepasigailėjo „Nevėžio“

2016 04 23 19:16
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

„Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionate itin lengvą pergalę iškovojo Klaipėdos „Neptūnas“. Uostamiesčio ekipa rezultatu 103:69 (28:11, 29:13, 26:16, 23:29) sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“.

Lengvas startas. Rungtynės „Neptūnui“ prasidėjo itin galingai. Spurtu 20:4 pirmąjį ketvirtį pradėję klaipėdiečiai iš karto galingai atitrūko.

Nesustabdomas puolimas. Uostamiesčio ekipa apsukų mažinti po puikaus starto nė neketino ir toliau talžė savo varžovus. Dar antrojo kėlinio viduryje skirtumas tarp komandų išaugo net iki 30 taškų (47:17), o po ilgosios pertrauko „Neptūno“ puolimo mašinos nesustabdę kėdainiškiai įgavo ir 43 taškų deficitą (78:35).

4-asis kėlinys. Ketvirtojo kėlinio metu Klaipėdos ekipa atsipalaidavo, o tuo pasinaudojęs „Nevėžis“ bandė kiek įmanoma daugiau sumažinti jų pranašumą. Andriaus Aleksandrovo ir Tayloro Kingo, kurie pelnė 21 iš 29 ketvirtame kėlinyje „Nevėžio“ pelnytų taškų, pastangos nuėjo veltui, kadangi „Neptūnas“ buvo jau susikrovęs milžinišką persvarą (103:69).

Nuostabus pataikymas. Šiose rungtynėse „Neptūnas“ krepšį atakavo tiesiog nuostabiai. Klaipėdiečiai dvitaškius metė net 63 % taiklumu (27/43), o dvitaškius 60 % (12/20).

Kontekstas. Nepaisant triuškinančios nesėkmės „Nevėžis“ išlieka LKL lygoje, kadangi Alytaus „Dzūkija“ lemiamose rungtynėse pralaimėjo Vilniaus „Lietuvos rytui“.

„Neptūnas“: Mindaugas Girdžiūnas 23 tšk., Travisas Baderis 20 tšk., Daniel Ewingas ir Martynas Mažeika po 12 tšk., Jerai Grantas ir Vytautas Šarakauskas po 9 tšk.

„Nevėžis“: Tayloras Kingas ir Andrius Aleksandrovas po 18 tšk., Vaidotas Volkus 9 tšk., Mindaugas Kupšas 8 tšk.