"Neptūnas" nesunkiai įveikė "Mažeikius"

2014 09 27 19:52
bcneptunas.lt nuotrauka

Lietuvos vicečempionas Klaipėdos „Neptūnas“ namuose be didesnio vargo net 46 taškų skirtumu – 110:64 (32:19, 31:14, 32:17, 15:14) sutriuškino šiemet Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate debiutavusius „Mažeikių“ krepšininkus.

Aloyzo Rudžio treniruojami dvejų pastarųjų metų Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionai „Mažeikių“ krepšininkai jau po pirmojo kėlinio atsiliko 13 taškų skirtumu – 19:32, o iki didžiosios pertraukos Kazio Maksvyčio auklėtiniai sugebėjo susikrauti ir 30 taškų persvarą – 63:33.

Trečiasis kėlinys prasidėjo „Neptūno“ spurtu 11:0. Mažeikiškiai atrodė sutrikę, nerado priešnuodžių prieš puikų klaipėdiečių puolimą ir buvo akivaizdžiai sutriuškinti.

Priminsime, kad neptūniečiai pirmąją savo pergalę pasiekė trečiadienį „Švyturio“ arenoje vykusiose rungtynėse, kuomet 82:72 nugalėjo Alytaus „Dzūkiją“.

Kitas LKL rungtynes „Neptūnas“ žais rugsėjo 30 dieną (antradienį) 19 val. "Švyturio" arenoje, su Kėdainių "Nevėžiu".

Po to neptūniečių lauks trejosiš eilės rungtynės išvykoje spalio 2 dieną (ketvirtadienį) 18.30 val. su Šiaulių "Šiauliais" (Šiaulių arena), spalio 5 dieną (sekmadienį) 16.15 val. su Prienų "Prienais" (Prienų sporto salėje) ir spalio 9 dieną (ketvirtadienį) 18.30 val. su Panevėžio "Lietkabeliu" (Panevėžio "Cido" arenoje).

Spalio 15 dieną (trečiadienį) 21.30 val. išvykoje su Vitorijos "Laboral Kutxa" (Ispanija) ekipa neptūniečiai debiutuos prestižiškiausiame Senojo žemyno turnyre – Eurolygoje.

Artimiausias Eurolygos rungtynes Klaipėdos "Švyturio" arenoje "Neptūnas" žais spalio 23 dieną (ketvirtadienį) 19 val. su Belgrado "Crvena Zvezda telekom" (Serbija) krepšininkais.