„Neptūnas“ neturėjo problemų Prienuose

2014 10 05 18:31
Rungtynių akimirka.  lkl.lt nuotrauka

BEKO-LKL čempionate pergalių seriją pratęsė „Neptūno“ (5-0) krepšininkai. Jie svečiuose 88:73 (19:21, 24:14, 28:20, 17:18) įveikė „Prienų“ (1-3) ekipą.

Aikštelės šeimininkai užtikrintai pradėjo rungtynes ir sužaidus tris minutes pirmavo 5:0. Vis dėlto kėlinio viduryje svečiai perėmė iniciatyvą ir po Egidijaus Dimšos dvitaškio išsiveržė į priekį. Kėlinį dvitaškiu baigė Ovidijus Varanauskas ir „Prienai“ po pirmojo kėlinio pirmavo 21:19.

Valdas Vasylius antrajame kėlinyje pataikė tritaškį su varžovo pražanga ir vėl sugrąžino pranašumą savo ekipai. Tačiau tuomet prabilo Tomas Urbonas: aukštaūgis pelnė 4 taškus iš eilės ir aikštelės šeimininkai pirmavo 33:30. Prienų ekipa sunkiai tvarkėsi su uostamiesčio ekipos puolėjais, kurie rinko taškus baudos aikštelėje ir po pirmos rungtynių dalies leido „Neptūnui“ pirmauti 43:35.

Donatas Zavackas trečią kėlinį pradėjo pelnydamas šešis taškus iš eilės. Paulius Vaitiekūnas dėjimu sumažino Prienų ekipos deficitą iki 8, tačiau jau kitoje atakoje Deividas Gailius tolimu metimu sugrąžino dviženklę persvarą. Dar aukštesnę pavarą klaipėdiečiai įjungė trečio kėlinio pabaigoje ir po 30-ies minučių kovos buvo priekyje 73:55.

„Neptūnas“ visus taškus sudėliojo ketvirtajame kėlinyje ir leido pasireikšti mažiau laiko gaunantiems krepšininkams. Pastarieji vaizdo aikštelėje negadino ir „Neptūnas“ iškovojo dar vieną pergalę 88:73.

„Prienai“: Paulius Vaitiekūnas 11 tšk. (9 at. kam.), Ovidijus Varanauskas 10 tšk. (5 rez. perd.), Arnas Labuckas 9 tšk. (10 at. kam.), Dominykas Milka 9 tšk., Domantas Šeškus 9 tšk.

„Neptūnas“: Egidijus Dimša 15 tšk., Minaudas Girdžiūnas 14 tšk., Deividas Gailius 13 tšk., Donatas Zavackas 11 tšk., Simas Galdikas 10 tšk.