"Neptūnas" nutraukė "Juventus" pergalių seriją

2014 12 02 20:52
bcneptunas.lt nuotrauka

Lietuvos vicečempionas Klaipėdos „Neptūnas“ sustabdė šešias savaites Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate siautusius ir vien pergalėmis žingsniavusius Utenos „Juventus“ krepšininkus.

Klaipėdiečiai, net ir be dvejų traumuotų startinio penketo žaidėjų – Donato Zavacko ir Martyno Mažeikos, uteniškius „Švyturio“ arenoje palaužė 11 taškų skirtumu - 84:73.

Iki šios dvikovos „Juventus“ krepšininkai paskutinį kartą LKL čempionate buvo pralaimėję tik spalio 18 dieną, kai Šiauliuose rezultatu 81:90 nusileido vietos „Šiaulių“ ekipai. Taigi, „Juventus“ ekipos septynių iš eilės pergalių serija buvo nutraukta Klaipėdoje.

Neptūniečiai dvikovą pradėjo galingai nusiteikę – po Deivido Gailiaus tolimo šūvio ir Mustafa Shakuro dvitaškio išsiveržė į priekį - 5:0, o šeštąją dvikovos minutę po Keitho Bensono dviejų taškų iš po krepšinio ir taiklios baudos komandas jau skyrė dviženklė persvara – 19:9.

Antrajame kėlinyje svečiai buvo priartėję iki 3 taškų – 32:35, tačiau prieš didžiąją pertrauką neptūniečiai vėl atstatė 10 taškų pranašumą - 46:36.

Ketvirtajame kėlinyje neptūniečių atotrūkis buvo net 18 taškų – 77:59.

„Neptūnas“: Mustafa Shakuras 20 tšk. (4 rez. perd.), Valdas Vasylius 13 tšk. (8 at. kam.), Mindaugas Girdžiūnas 12 tšk., Deividas Gailius 12 tšk.

„Juventus“: Arvydas Šikšnius 19 tšk. (5 at. kam.), Valdas Dabkus 12 tšk., Simas Buterlevičius 11 tšk.