„Neptūnas“ pamatus pergalei prieš „Juventus“ paklojo pirmajame kėlinyje

2015 12 23 22:04
LŽ archyvo nuotrauka

„Tete-a-Tete čempionate užtikrintą pergalę iškovojo „Neptūno“ krepšininkai. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namuose 82:65 (21:6, 20:18, 23:20, 18:21) nugalėjo „Juventus“ ekipą.

Traumos. „Juventus“ ekipai rungtynėse negalėjo padėti net 3 žaidėjai – vienas iš komandos lyderių Edgaras Želionis, Edgaras Stanionis bei Saulius Kulvietis.

Pirmoji rungtynių pusė. Namų sienų padedamas „Neptūnas“ nuo pat rungtynių pradžios pradėjo dominuoti aikštelėje ir po pirmojo kėlinio turėjo 15 taškų pranašumą (21:6). Antrajame ketvirtyje uteniškiams pavyko stabilizuoti situaciją ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 17 taškų – 41:24

Visi. Per pirmąsias dvidešimt rungtynių minučių aikštelėje pasirodė absoliučiai visi abiejų komandų žaidėjai, tačiau pasižymėti nepavyko keturiems – M. Girdžiūnui, V. Šarakauskui, L. Samėnui bei R. Alijevui.

Formalumas. „Neptūnas“ toliau nepaleido žaidimo vadžių ir keliais taškais padidino savo persvarą prieš ketvirtąjį kėlinį (64:44). Nors paskutinį ketvirtį 3 taškais laimėjo uteniškiai, tačiau tai iš esmės rungtynių nepakeitė – 82:65

Klaidos. Šiame mače „Juventus“ suklydo net 22 kartus ir pasiekė vieną didžiausių šio sezono klaidų rezultatų. Tiesa, antrasis rezultatas priklauso taip pat uteniškiams, rungtynėse prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“ (26 klaidos).

„Neptūnas“: D.Zavackas 15 tšk., M.Girdžiūnas 12 tšk., M.Mažeika ir A.Butkevičius po 10 tšk., D.Ewingas (6 rez. perd.) 9 tšk.

„Juventus“: A.Urbutis (6 atk. kam.) 19 tšk., S.Butterfieldas 13 tšk., L.Samėnas 8 tšk., Ch.Lewisas 7 tšk.