„Neptūnas“ patyrė dar vieną pralaimėjimą Europos taurėje

2013 11 13 20:06
bcneptunas.lt nuotrauka

Ketvirtą pralaimėjimą penktose Europos taurės H grupės rungtynėse patyręs Klaipėdos „Neptūnas“ (1-4) iki minimumo sumažino savo galimybes patekti į kitą turnyro etapą.

Trečiadienį išvykoje Kazio Maksvyčio auklėtiniai 75:88 (13:18, 19:26, 20:16, 23:28) turėjo pripažinti antrą pergalę iškovojusio Sankt Peterburgo „Spartak“ (2-3) klubo pranašumą.

„Neptūnui“ tai buvo skaudžiausias pralaimėjimas Europos taurėje. Kitos trys nesėkmės buvo patirtos po labai atkaklios kovos – bendru 7 taškų skirtumu.

Po šio pralaimėjimo LKL bronzos medalininkas „Neptūnas“ nukrito į H grupės dugną.

„Spartak“ pabėgo antrajame kėlinyje (18:30) ir, nors „Neptūnui“ pavyko priartėti iki penkių taškų (64:69) ketvirtajame kėlinyje, tai buvo viskas, ką svečiams pavyko padaryti trečiadienį Sankt Peterburge.

K.Maksvyčio auklėtiniams nepavyko apsiginti nuo varžovų dvitaškių (net 72 proc. – 31/42). Patys klaipėdiečiai pataikė tik 42 proc. (20/47) tokių metimų.

„Neptūnas“: Vytautas Šarakauskas 15, Marius Runkauskas 13, Justas Sinica 12, Valdas Vasylius 8, Edgaras Ulanovas 7.

„Spartak“: Stevenas Burttas 21 (9 rez. perd.), Jaroslavas Korolevas 19, Donaldas McGrathas 17 (8 rez. perd., 7 kld.), Jaredas Homanas 15 (9 atk. kam.).

Kitas rungtynes Europos taurėje „Neptūnas“ žais po savaitės – lapkričio 20 dieną – namuose su Loimos „Bisons“ (Estija) klubu.