„Neptūnas“ pratęsė pergalių seriją

2014 10 20 21:14
LKL nuotrauka

BEKO-LKL čempionate ir toliau neklumpa Klaipėdos „Neptūno“ (7-0) krepšininkai. Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose 110:84 (31:19, 30:18, 28:19, 21:28) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (2-6) ekipą.

Klaipėdiečiai visus taškus ant „i“ sudėliojo jau pirmoje rungtynių pusėje. Uostamiesčio krepšininkai užtikrintai laimėjo pirmąjį kėlinį 31:19, o po dviejų jau turėjo 24 taškų pranašumą. Vis dėlto pasvaliečiai turėjo rimtų pasiteisinimų tokiam savo žaidimui. Dėl traumos vis dar negali rungtyniauti Laimonas Kisielius, Žygimantas Skučas, o šiose rungtynėse ekipai negalėjo padėti ir Evaldas Kairys.

Po trijų kėlinių aikštelės šeimininkų pranašumas pasiekė 33-ių taškų ribą (89:56) ir ketvirtajame kėlinyje ekipos atliko tik formalumus. Užtikrintą pergalę iškovojo „Neptūno“ ekipa 110:84.

Klaipėdiečiai buvo pranašesni beveik visose statistikos kategorijose. Dvitaškius šeimininkai metė 64 proc. taiklumu („Pieno žvaigždės“ – 55 proc.), tritaškius – 54 proc. („Pieno žvaigždės“ – 38 proc.), baudas – 90 proc. („Pieno žvaigždės“ – 74 proc.). „Neptūnas“ geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių 33:29.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 19 tšk., Mustafa Shakuras 13 tšk., Egidijus Dimša 13 tšk.

„Pieno žvaigždės“: Aleksandras Oriahki 19 tšk., Kyle La Monte 14 tšk., Tauras Jogėla 13 tšk.