"Neptūnas" sutriuškino "Nevėžį"

2014 09 30 20:44
Rungtynių akimirka.  Šarūno Dužino nuotrauka

Lietuvos vicečempionas Klaipėdos „Neptūnas“ Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate toliau žingsniuoja be pralaimėjimų – antradienį „Švyturio“ arenoje rezultatu 115:76 sutriuškino Kėdainių „Nevėžio“ ekipą ir į savo sąskaitą įsirašė trečiąją iš eilės pergalę.

Klaipėdiečiai jau per pirmąjį kėlinį gerokai atitrūko – 34:19, o antrojo kėlinio viduryje komandas jau skyrė 32 taškai – 63:31. Antroji rungtynių pusė buvo daugiau formalumas. "Neptūno" treneris Kazys Maksvytis leido pasireikšti LKL čempionate šį sezoną debiutavusiems Laurynui Beliauskui ir Raidui Naciui.

Priminsime, kad neptūniečiai šeštadienį namuose be didesnio vargo net 46 taškų skirtumu – 110:64 sutriuškino šiemet Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate debiutavusius „Mažeikių“ krepšininkus ir rugsėjo 24 dieną rezultatu 82:72 nugalėjo Alytaus „Dzūkiją“.