„Nets“ nesudarė sunkumų „Raptors“

2014 12 18 9:11
USA Today Sports/Scanpix nuotrauka

Jonas Valančiūnas pasižymėjo dvigubu dubliu, o namuose „Air Canada Center“ žaidę Toronto „Raptors“ (20-6) krepšininkai užtikrintai 105:89 (22:30, 31:22, 23:21, 29:16) nugalėjo Bruklino „Nets“ (10-14) ekipą.

Bruklino komanda vertėsi be dviejų pagrindinių priekinės linijos žaidėjų Kevino Garnetto ir Brooko Lopezo.

Sunkiai stabdę Masoną Plumlee ir Mirza Teletovičių, aikštės šeimininkai po dviejų kėlinių turėjo tik minimalią persvarą (53:52).

Labiau apčiuopiamą persvarą „Raptors“ įgijo tik prasidėjus ketvirtajam kėliniui. Po Patricko Pattersono tritaškio ketvirtyje sužaidus 3 minutes Toronto komanda nutolo 83:74.

Dar vėliau to paties Pattersono pataikytas tolimas metimas ir Kyle‘o Lowry dvitaškis suteikė rekordinę 18 taškų persvarą (99:81).

Valančiūnas dvigubą dublį surinko per 27 minutes. Jis pataikė 6 dvitaškius iš 7 ir visus 4 baudų metimus (16 taškų) ir sugriebė 10 atšokusių kamuolių. Lietuvis taip pat blokavo metimą, atliko rezultatyvų perdavimą ir dukart suklydo.

„Raptors“: Kyle‘as Lowry 20 (12 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 16 (10 atk. kam.), Greivis Vasquezas, Amiras Johnsonas ir Patrickas Pattersonas po 13.

„Nets“: Masonas Plumlee 23, Joe Johsonas 17, Mirza Teletovičius 14, Deronas Williamsas 11.