„Nevėžis“ neturėjo problemų su „Dzūkija“

2015 10 24 19:53
LŽ archyvo nuotrauka

„Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate įtikinamą pergalę iškovojo „Nevėžio“ krepšininkai. Ramūno Cvirkos auklėtiniai namuose 60:49 (9:9, 27:18, 18:7, 6:15) įveikė „Dzūkijos“ ekipą.

Antrasis kėlinys. Po pirmųjų dešimties minučių aikštelėje įsivyravo lygybė (9:9). Antrojo kėlinio viduryje aikštelės šeimininkai spurtavo ir įgijo 10 taškų pranašumą (24:14). Svečiai bandė perimti rungtynių kontrolę (26:23), tačiau iki kėlinio pabaigos kėdainiečiai padidino persvarą iki 9 taškų (36:37).

Lyderis. „Nevėžio“ gretose pirmojoje rungtynių pusėje išsiskyrė Darius Gvezdauskas, kuris pelnė 15 taškų (1/2 dvitašk., 4/4 tritašk., 1/1 baud. met).

21%. Po trijų kėlinių rungtynių baigtis jau buvo aiški (54:34). Labiausiai koją „Dzūkijai“ kišo prastas pataikymas iš dviejų taškų zonos – vos 21% (6/28).

Kupšas. „Nevėžio“ puolėjas Mindaugas Kupšas (216 cm ūgio) rungtynėse sugebėjo gauti net 3 blokus, tačiau vieną išrašė ir pats.

„Nevėžis“: D. Gvezdauskas 20 tšk., G. Johnsonas (6 atk. kam.) 16 tšk., M. Kupšas (6 atk. kam.) 5 tšk., S. Nimley (5 atk. kam.) ir S. Kymantas po 4 tšk.

„Dzūkija“: M. Paliukėnas 10 tšk., A. Lapeta (10 atk. kam.) 8 tšk., R. Juknevičius (7 rez. perd.) 7 tšk., O. Mačernis (6 atk. kam.) 6 tšk.