"Nevėžis" neturėjo problemų su "Lietkabeliu"

2013 10 07 8:42
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

BEKO-Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynėse Kėdainių „Nevėžis“ namuose 79:52 pranoko Panevėžio „Lietkabelio“ ekipą.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Arvydas Šikšnius, pelnęs 22 taškus. „Lietkabelyje" išsiskyrė Anthony Bennettas (19 tšk.)

Savų žiūrovų palaikomas „Nevėžis“ sėkmingai pradėjo rungtynes (6:0), o įpusėjus ketvirčiui šeimininkų pranašumas jau buvo dviženklis (15:5). Vis dėlto per kitas penkias minutes „Lietkabelis“ ne tik pristabdė šeimininkus, bet ir sumažino deficitą – 20:14 „Nevėžio“ naudai.

Antrajame kėlinyje „Nevėžis“ suaktyvino žaidimą puolime ir netruko susigrąžinti žaidimo kontrolę (30:16, 6 min.). „Lietkabelio“ atakoms dažnai truko tikslumo, o spragos gynyboje leido Kėdainių krepšininkams išlaikyti pakankamai saugų atotrūkį. Prasidėjus didžiajai pertraukai „Nevėžis“ pirmavo 41:27.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai neatsipalaidavo ir toliau tęsė sėkmingą žaidimą. Nors šis ketvirtis nebuvo rezultatyvus, tačiau jį vėl laimėjo „Nevėžio“ krepšininkai (13:10), kurių persvara jau nekėlė abejonių – 54:37.

Paskutiniame ketvirtyje kėdainiškiai užbaigė pradėtą darbą. Šeimininkų puolimas nestrigo ir, likus žaisti 4 minutes, komandas jau skyrė 20 taškų (71:41), o likusi mačo dalis buvo tik formalumas.