LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

„Nevėžis“ po pratęsimo nugalėjo „Dzūkiją“

Kėdainių "Nevėžio" klubo nuotrauka

Gyvybiškai svarbiose Lietuvos krepšinio lygos (BEKO LKL) rungtynėse dėl vietos atkrintamosiose varžybose Kėdainių 'Nevėžis' po pratęsimo 70:69 nugalėjo Alytaus 'Dzūkiją' bei pakilo į devintą turnyro vietą.

Rungtynių pradžioje dzūkus nokautavo kėdainiečiai Gintaras Leonavičius ir Aurimas Adomaitis, kurie vos per septynias minutes rungtynių pradžioje kartu pelnė 15 taškų bei savo komandai padėjo įgyti 9 taškų persvarą.

Tačiau tada iniciatyvos ėmėsi BEKO LKL "Žvaigždžių dienos" dalyvis Giedrius Staniulis. Jo 9 pelnyti taškai ir 11 atkovotų kamuolių iki didžiosios rungtynių pertraukos leido Mindaugo Lukošiaus auklėtiniams rezultatą išlyginti.

Apskirtai, pirmoje rungtynių dalyje dzūkai tiesiog dominavo po krepšiais (26 - 14), tačiau nepataikė nei vieno tolimo metimo iš šešių bandymų.

Ta netaikli serija buvo nutraukta pačioje trečiojo ketvirčio pradžioje, kai dviem taikliais šūviais "Dzūkija" įgijo šešių taškų pranašumą, o netrukus ir devynių.

G.Staniulis, savo ruožtu, toliau sėkmingai kovojo dėl atšokusių kamuolių. Ketvirtą antrojo kėlinio minutę jo sąskaitoje buvo jau 14, o po rungtynių - 19. Tai naujasis šio sezono atkovotų kamuolių rekordas.

Geriausias rungtynes vilkėdamas "Dzūkijos" marškinėlius sužaidė Šarūnas Vingelis, kuris savo sąskaitą atidarė tik trečiojo kėlinio paskutinę minutę.

"Nevėžis" irgi turėjo savo "arkliuką" - A.Adomaitį, per tris kėlinius pelniusį 13 taškų.

Ketvirtasis ketvirtis prasdėjo kėdainiečiams turint šešių taškų deficitą, o jame sužaidus keturias minutes - net dešimt.

Visgi, aikštės šeimininkai sugebėjo rezultatą išlyginti, o lemiamus baudų metimus, likus žaisti penkias sekundes, sumetė Vidas Ginevičius.

Pratęsimas prasidėjo keturiais aikštės šeimininkų taškais, tačiau tada pralaimėjo atkarpą 1:6.

Pergalingus taškus dvitaškiu metimu pelnė Šarūnas Kulevičius, o paskutinis rungtynių metimas, kurį atliko Šarūnas Vingelis buvo netikslus.

Rezultatyviausi "Nevėžio" žaidėjai: G.Leonavičius 16, A.Adomaitis 13, T.Jogėla 12 (10 atkovotų kamuolių), Žydrūnas Kelys 11.

"Dzūkijai" daugiausiai taškų pelnė: G.Staniulis 17 taškų (19 atkovotų kamuolių), Š.Vingelis 16, A.Lapeta 11.