„Nevėžis“ prarado Brazeltoną ir Dabkų

2013 12 13 21:13
V.Mikaičio nuotrauka

Kėdainių „Nevėžio“ komandą toliau persekioja nesėkmės. Dėl traumų kuriam laikui vėl iš rikiuotės iškrito rezultatyviausias Lietuvos krepšinio lygos (LKL) žaidėjas Tyrone'as Brazeltonas bei Valdas Dabkus.

27 metų 181 cm ūgio amerikiečiui buvo diagnozuotas kelio kremzlės pažeidimas. Jam operacijos neprireiks, tačiau sportuoti negalės apie 3-4 savaites.

Tuo tarpu 29 metų 205 cm ūgio Dabkų pastaruoju metu kamavo čiurnos raiščių patempimas. Puolėjas rungtyniaudavo tik su nuskausminamaisiais, todėl klubas nepanoro daugiau rizikuoti ir leido aukštaūgiui pilnai išsigydyti šią traumą. Į aikštelę jis turėtų grįžti po kelių savaičių.

Brazeltonas Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) vidutiniškai pelno po 18,4 taško, atlieka po 5 rezultatyvius perdavimus, atkovoja po 3 ir perima po 2,3 kamuolio bei renka po 17,9 naudingumo balo.

Dabkus pelno po 11,6 taško, atkovoja po 8,4 ir perima po 1 kamuolį, atlieka po 1,4 rezultatyvaus perdavimo, išprovokuoja po 3,1 pražangos bei renka po 13,9 naudingumo balo.

Sugrįžta Adomaitis

Traumų išretintas Kėdainių „Nevėžis“ stiprinasi. Po vienerių metų pertraukos į „Nevėžį“ sugrįžta Aurimas Adomaitis.

„Aurimą pasikvietėme tam, kad sustiprintų mūsų pozicijas po lenta. Kadangi dėl traumos Valdas Dabkus nežais dvi savaites, o Dariui Šilinskiui ir Povilui Butkevičiui dar reikia laiko, tikimės, kad Aurimas sėkmingai užpildys susidariusias spragas.

Krepšininką pasikvietėme po pokalbio su treneriu Gintaru Leonavičiumi – jam imponuoja Aurimo kietas žaidimas, gera kova dėl atšokusių kamuolių bei gynyba“, – naują sprendimą komentavo „Nevėžio“ direktorius Karolis Kalvaitis.

Šį sezoną Adomaitis pradėjo Prancūzijoje, kur gynė trečioje pagal pajėgumą lygoje rungtyniaujančios Saint-Brieuco „Basket“ komandos garbę.

26 metų puolėjas sužaidė 9 rungtynes, per kurias vidutiniškai ant parketo praleisdavo po 16,2 minutės, pelnydavo po 6,7 taško ir atkovodavo po 4,4 kamuolio.

Adomaitis „Nevėžio“ marškinėlius vilkėjo 2011-2012 metų sezone.