„Nevėžis“ turėjo pripažinti „Prienų“ pranašumą

2014 10 25 20:22
Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

BEKO-LKL čempionate svarbią pergalę iškovojo „Prienai“ (4-4). Tado Stankevičiaus treniruojami krepšininkai išvykoje 78:64 (28:15, 21:20, 17:16, 12:13) įveikė Kėdainių „Nevėžio“ (2-8) komandą.

Rungtynes komandos pradėjo apsikeisdamos taikliais metimais, o po aikštelės šeimininkų nesportinės pražangos svečiai išsiveržė į priekį (8:16). Kėlinio pabaigoje „Prienai“ spurtavo 18:7 ir atitrūko 15:28.

Žaidimas antrajame kėlinyje išsilygino, tačiau iniciatyva ir toliau priklausė svečiams, kurie kontroliavo rungtynių eigą ir po dviejų kėlinių buvo priekyje (35:49).

Trečio ketvirčio viduryje „Nevėžio“ krepšininkai surengė spurtą 10:4 ir privertė Tadą Stankevičių prašyti minutės pertraukėlės (49:56). Ji davė vaisių ir svečiai stabilizavo padėtį – 51:66.

Ketvirtajame kėlinyje sėkmingai į žaidimą įsijungė Paulius Vaitiekūnas, puikiai rungtyniavęs po abiem krepšiais (56:73). Aikštelės šeimininkai rungtynių pabaigoje šiek tiek sumažino deficitą, tačiau tai nesutrukdė „Prienams“ iškovoti pergalę – 78:64.

„Nevėžis“: Šarūnas Kulevičius 19 tšk., Vaidotas Volkus 17 tšk.(9 at. kam.), Roderickas Camphoras 11 tšk., Ignas Ramašauskas 7 tšk.

„Prienai“: Arnas Labuckas 20 tšk. (6 at. kam.), Ovidijus Varanauskas 15 tšk. (8 at. kam.), Paulius Vaitiekūnas 11 tšk. (7 at. kam.), Giedrius Staniulis 10 tšk. (8 at. kam.), Vidmantas Sragauskis 9 tšk.